Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na Jakim Serwerze Dedykowanym Gra Ponad 5Tysięcy+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałem się spytać na jakim serwerze gra 5+ tysięcy graczy online codziennie .

 

Prosze moderatora aby nie zamykał tematu . I prosze moderatora aby nie przysyłał listy serwerów dedykowanych hamachi oraz zagranicznych i ,,Niepytamy o serwery'' bo tam niepisze ile osób gra!!

 

Albo niech ktoś przynajmniej poda link do jakiejś strony , gdzie pisze na jakim serwerze ile osób gra :P

Opublikowano

Na polskich na pewno nie ma 5 k graczy.

 

standard na polski to jakieś 1000-1800 graczy.

 

Na dragonmt2 jest 1,8k teraz a na pandorze 3k ludu.

 

Tak to jest trudno się zorientować bo na zagranicznych nie ma licznika

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Serwer na ktorym jest duzo graczy to:

-EliteMT2- 2-3K LUDZI

-PandoraMT2- 3-4-5K Ludzi

Obydwa serwery maja duza liczbe grczy lecz sa Hardami malo rzeczy jest u handlarzy nie gram na nich ze wzgledu na handlarzy nic u nich nie ma wole swojego dedyka otworzyć już nawet edytuje pliki

Zbieram -

Opublikowano

Na PandoraMt2 jest dużo osób , ale tam to się grać nie da nawet w godzinach nocnych dużo osób jest , a taka gra to nie mam sensu .

Opublikowano

Serwer na ktorym jest duzo graczy to:

-EliteMT2- 2-3K LUDZI

-PandoraMT2- 3-4-5K Ludzi

Obydwa serwery maja duza liczbe grczy lecz sa Hardami malo rzeczy jest u handlarzy nie gram na nich ze wzgledu na handlarzy nic u nich nie ma wole swojego dedyka otworzyć już nawet edytuje pliki

Serwer PandoraMT2/EliteMT2 to są HARDY ? HAHA

To są 4funy wbija się tam w 2h 90lv bez sens...

Serwery tylko dla kasy [iS]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...