Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra Wyłacza Sie Sama Po Kilku Minutach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

od ostatniego update mam problem z ca, mianowicie wylacza mi sie po kilku minutach po zalogowaniu. Nie wiem co robic ; ( probowalem reinstala i nie pomogl.

 

Licze na szybkie odpowiedzi.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

EDIT

 

dodam ze nie uzywam zadnych hackow.

Edytowane przez DirMira
Opublikowano

A nie masz jakiś innych haxów, do innych gier, np do metina? To one mogą blokowac hackshielda.

 

PS.Gdy cie crashuje, wyskakuje jakiś konkretny błąd? np error -40?

Opublikowano

A nie masz jakiś innych haxów, do innych gier, np do metina? To one mogą blokowac hackshielda.

 

PS.Gdy cie crashuje, wyskakuje jakiś konkretny błąd? np error -40?

 

 

nie, nie uzywam zadnych innych hackow oraz nie wyskakuje zaden blad - gra poprostu sie wylacza

Opublikowano

Nie nawidze tej odp - ściągnięcie CA z oryginalnego źródła. Nie musisz używac hacków, ale fakt,że masz je na kąpie blokuje HS.

Opublikowano

Może problem tkwi w kompie zabrudzony komp spalony wentylator na karcie mjałem tak ostatnio gry mi się zacinały i w końcu komp padał

nowyfolder6.jpg

Opublikowano

mam ten sam problem pogram z 10 min i stale windowsowa zapora z sp3 blokuje, Mimo że klikam odblokuj to albo wyłączy grę albo nie to jak kowal w metinie zrobi albo nie ;/ muszę tak za każdym uruchomieniem gry a i tak pogram max 10 min staje się to upierdliwe ;/

Opublikowano

Dobra żeby nie tworzyć tematu (w sumie nie miałem takiej chęci ale...) po ostatnim updacie mam podobnie. Zaloguję się, jest wszystko ok, aż tu po gdzieś godzinie gry chcę wejść do roomu i BB combat sie wyłącza...

Program antywirusowy nie blokuje sprawdzałem a po za tym wcześniej było ok.. Hacków na kompie nie mam więc to też nie to. Na razie mnie to jakoś specjalnie nie wkurza, ale jak będę niedługo grał cw to trochę się boje xD że mnie z gry wywali i będą ciorali np w 3...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Mnie wywala jak @Up tylko jak wchodze na clanowy kanał zawsze wywala , bez invita.

Może przeciążenie ?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...