Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy Da Się Zagrać Na Wirtualnym Systemie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Win 7 i jak wiadomo ciężko jest z uruchomieniem na tym systemie haków, wiadomo jest opcja zainstalować Xp ale nie chce mi się przełanczać systemy i wpadłem na pomysł aby odpalić go na wirtualnej maszynie instalując tam Xp. Próbowałem na VirtualBox no i niestety sie nie udało :( ale gdzies sie dowiedziałem że jest opcja na VMware player, czy komus to się udało?

Za pomoc polecą + :) Z góry dzięki:)

Opublikowano

Powiem tak: Jak chcesz tak grac to kup dedyka ;D w Wirtualnym pulpitem ;D Ale dobra jesli chodi o ten program to bodajże on ci dzieli komputer na Wirtualne maszyny (VPS) tak ?? Jesli tak to powinno dać rade ale daj zestawienie swojej machiny ;D To powiem na oko jak powinno to dzialac choc w sumie to wszystko dzieje się lokalnie ;D Wiec nie powinno byc problemow ;D A pro po hakow to wydaje mi sie ze jakos sie da na WIN7 :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam Win 7 i jak wiadomo ciężko jest z uruchomieniem na tym systemie haków, wiadomo jest opcja zainstalować Xp ale nie chce mi się przełanczać systemy i wpadłem na pomysł aby odpalić go na wirtualnej maszynie instalując tam Xp. Próbowałem na VirtualBox no i niestety sie nie udało :( ale gdzies sie dowiedziałem że jest opcja na VMware player, czy komus to się udało?

Za pomoc polecą + :) Z góry dzięki:)

 

Dziwi mnie fakt że nie udało Ci się na Wirtualnej maszynie na XP odpalić ;O

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Niektórzy mówią że na oko to chłop w szpitalu umarł:P a tak na poważnie to głównie chodzi mi o to czy komuś się udało odpalić metka przez wirtualny system a jesli tak to przez jaki - chodzi o fakty. Na oko mogło by sie wydawać że da rade ale niestety, jesli chodzi o VirtualBox to on niestety nie korzysta z grafiki fizycznej tylko ma swoją która nie obsługuje 3D.:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...