Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ludzie...

Dzisiaj, przed chwilą zbanowali mi mojego fajnego woja.

Otóż robiłem handel "fms+9 za 150 sm" i wylogowało mnie po chwili. Loguje się a tam... Twoje konto zostało zablokowane. ...

Kurwa no przeraziłem się bo włożyłem w tamto konto 600zł na sm...

I teraz mi zablokowało wszystkie konta. To oznacza że ban na ip czy coś??

Jak tak no to niech mi kurwa oddawają całe eq i sm które były na kontach...

W ogóle można się od tego jakoś odwołać??

 

@EDIT przepraszam za przekleństwa ale nie mogę się opanować

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie placz nie placz ; ) Nie ban na IP tylko na e-maila : ) A odwolanie mysle ze przysluguje chociaz watpie czy cie odbanuja bo to sie zaliczy handlem w rzeczywistosci.

Opublikowano

To gratulacje myślenia 600zł na gre... kup sobie rower to na 100% bana na rower nie dostaniesz.. Bezmyślność metin-kidów..

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Nie masz co zrobić z kasą, to kup dwie parki ptasiorów, dopuść i dajmy, że będziesz miał 2x 300 L. parahybana, czekasz rok sprzedajesz 550 za 25zł i masz 14 tysięcy...

Ale dobra, chuj mnie co robisz z kasą.

 

Bana raczej Ci nie zdejmą, po to są regulaminy żeby ich przestrzegać (ahhahah nie wierze w to co mówie xD).

Nie pisz wulgarnych odwołań, bo Twoje szanse na ub maleją z każdym przekleństwem.

 

Pozdrawiam, Adam.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Oni odblokują dopiero wtedy gdy masz pewne dowody, że taka sytuacja nie zaistniała. Także sądzę, że teraz już nie masz szans....

cvsk.jpg


Opublikowano

Napisz im ze posmarujesz drugie 600 zł to Ci odblokują na 100%.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...