Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bezpodstawny Lub Niedostatecznie Uzasadniony Ban


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Użytkownicy Tk371 i GutenMorgen zostali dzisiaj zbanowani z powodu multikonta.

 

Powód i uzasadnienie w tematach:

http://www.mpcforum.pl/topic/311952-tk371/

http://www.mpcforum.pl/topic/311953-gutenmorgen/

 

Jak możemy przeczytać w uzasadnieniu, bany zostały przyznane na podstawie wysyłanie postów z tego samego IP w temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/282342-download-footballteam-bot/

 

Te same IP w temacie: (odpowiedź w 35min)

To jest ukryta treść, proszę

 

Pozwoliłem sobie przejrzeć wspomniany temat. Jak się okazuje GutenMorgen umieścił tam dokładnie jednego posta:

http://www.mpcforum.pl/topic/282342-download-footballteam-bot/page__p__1957056#entry1957056

 

Innymi słowy, bany zostały przyznane na podstawie jednego posta

 

Nie twierdzę, że innych takich zbieżności nie było. Nie mam oczywiście żadnego dostępu do przeglądania logów IP, więc nie mogę stwierdzić, czy

 

Uważam jednak - jak piszę w temacie z usadnianiem tych banów - że jeden post to niedostateczna ilość informacji, aby przyznać bana za multikonto.

 

Czy administracja przyznając bany za multikonto nie bierze pod uwagę możliwości korzystania dwóch realnych znajomych z jednego komputera chociażby w szkole? Albo w kafejce internetowej? Lub u jednego z nich w domu?

 

Tłumaczyłoby to tego jednego posta, na podstawie którego został przyznany ban.

 

Prosiłbym więc tutaj o dodatkowe uzasadnienie tych banów (jako, że bany i ich uzasadnienia są podawane do publicznej wiadomości).

Między innymi wskazanie potencjalnie większej ilości takich zbieżności potwierzdających ewentualne multikonto.

 

Uważam, w świetle przytoczonoej możliwości o realnej, nie tylko wirtualnej, znajomości między tymi użytkownikami, iż dotychczas podane uzasadnienie jest niedostateczne.

Proszę o rozważenie mojej opinii w tej sprawie przez administrację.

Ta sygnatura jest pusta.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...