Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Jml - Dziwko Dziwko ! Chlopaku / Dziewczyno To Ta Moc !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do samej muzyki nic nie mam.... ale do tekstu już tak.

 

Jesteś gejem czy wolisz dziewczyny? (nie chce nikogo obrazić )

Jeśli wolisz dziewczyny , a może nawet masz swoją to czemu używasz słowa "dziwko" ? na swoją dziewczyne też tak mówisz ?

Myśle ,że troche szacunku się należy.... (może nie mówisz tego na wszystkie ale wystarczy na jedną)

Moim zdaniem ten kto pisze taki teksty ma powalone we łbie :)

 

Ale łap + za bit:P

Troche za głośny ale jest dobrze:)

1363095337-U286162.png

Pomocnik
Opublikowano

Do samej muzyki nic nie mam.... ale do tekstu już tak.

 

Jesteś gejem czy wolisz dziewczyny? (nie chce nikogo obrazić )

Jeśli wolisz dziewczyny , a może nawet masz swoją to czemu używasz słowa "dziwko" ? na swoją dziewczyne też tak mówisz ?

Myśle ,że troche szacunku się należy.... (może nie mówisz tego na wszystkie ale wystarczy na jedną)

Moim zdaniem ten kto pisze taki teksty ma powalone we łbie :)

 

Ale łap + za bit:P

Troche za głośny ale jest dobrze:)

 

do tekstow mam najebane welbie i jestem z tego dumny ;)

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...