Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Easymetin2 ( Pozbycie Się Zawieszenia )


Czy ten sposób działa?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten sposób dzia?a?

    • tak.
      8
    • nie,
      17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam chciałbym powiedzieć jak pozbyć się zawieszenia po odpaleniu emt2.

 

1. sprawdzacie czy na pewno macie zawieszenie czy nic innego

 

2. jak coś innego to nie wiem jak zawieszenie to odinstalujcie wszelkie wersje easymetin2 jakie macie na komputerze wraz z instalkami.

 

3. Najlepiej też usunąć metin2 i od nowa zainstalować i zaktualizować.

 

4. Teraz ściągamy z tej strony easymetin2 http://www.easymetin2.com/pl/homepage.html ( download 1 ).

 

5. Włączamy emt2 i logujemy się.

 

6. Postępujemy zgodzie z instrukcjami.

 

7. Cieszymy się emt2.

 

8. Wchodzimy na forum i dajemy mi plusik.

 

 

 

Jeżeli komuś nie działa napisac posta w tym temacie.

 

I nie zaśmiecać tematu pisząc czy działa czy nie tylko odpowiedzi w ankietę.

 

 

 

 

 

Uprzejmie proszę nie kopiować.

 

 

I też proszę nie dawac w ankiecie "nie" i nie dawać mi - jak nie wiecie czy dziala bo to myli a jak Ci mój dręczycielu nie działa to napisz to...

Edytowane przez Mikoxa

Sad but true...

Opublikowano

To tak:

Włączasz metin2 przez emt2 i wlacza sie dlugo nie możesz nic robić i się sam wyłącza ( sam tak już raz miałem )

Sad but true...

Opublikowano

Nie działa to nic nie daje.. po 3 formatach nawet haha..

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

Co to wgl. ma być xD

Instrukcja reinstalacji Easymetin2 i metin2.? o.O

Easy zawiesza się dopiero jak skończy się darmowy czas(bynajmniej ja tak mam i moi znajomi) a więc raczej nic nie pomoże Reinstalacja xD xD xD

XDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

A powinno działać !

 

Mówie ci musisz gdzieś mieć easymetin2 juz!

 

A jak nie to nie wiem bo tak na moim starym kompie miałem i to pomogło...

 

 

EDIT: Fireman nie wiesz o co chodzi nawet .....

Sad but true...

Opublikowano

@2up Mam płatne konto.. Więc mi się czas nie konczy :D a i tak nie działa.. `Zawieszka` :(

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

Nie DZIAŁA mam konto płatne i nie działą to tym bardziej bez płątnego na NOFREE-time

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

marcel .....

 

Zrozum ty musisz miec coś z systemem bo mi takie cos pomoglo ......

 

I nie mów za wczesnie bo moze innym zadziala.....

 

i to nie chodzi ze format starczy 1 client emt2 bo jest np. komplikacja z innym i nie idzie......

 

 

 

 

No a po 2 po co kupiłeś konto jak ci nie chodzi?

 

 

 

A może już Ci czas minął? ;p

Sad but true...

Opublikowano

marcel .....

 

Zrozum ty musisz miec coś z systemem bo mi takie cos pomoglo ......

 

I nie mów za wczesnie bo moze innym zadziala.....

 

i to nie chodzi ze format starczy 1 client emt2 bo jest np. komplikacja z innym i nie idzie......

 

 

 

 

No a po 2 po co kupiłeś konto jak ci nie chodzi?

 

 

 

A może już Ci czas minął? ;p

 

 

po 1 po Ch** minusujesz ?!! 2 to nic nie daje.. 3 jest to prawdopodobnie wina firewalla lub antywirusa lub programow trzecich blokujących em2.

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

Z tego robi sie spam

- mi dziala trzeba zrobic to i to..

- mi nie

- to masz problem bo mi pomoglo

 

Prosiłbym moda o zamknięcie.

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

Autor tego tematu mi powiedział że nie wiem o co chodzi...

2 razy formata robiłem

Wszystkie Partycje, potem instalowałem od nowa all o.O

i to gówno nie działa. Wiec ten temat jest bez sensu.

Jak mam mieć gdzieś easy skoro miałem dwa razy formata

Za każdym razem wszystkie partycje były formatowane. :O

XDDDDDDDDDDDDDD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...