Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Vm] Damianez122 ( Damianexk, Dymq) Vs Metin2 Sg


damianez122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

W tym temacie będę umieszczał wszystkie moje filmiki z serwera SG.

 

 

1. DymQ vs. HD ( Luty 2011 )

 

 

Pierwszy testowy filmik. Wystarczy przeczytać opis filmiku.

 

 

2. DymQ vs. Chief Orc (8 Luty 2011)

 

 

Polecam przeczytać opis filmu. Są tam opisane ważne informacje.

 

 

Zapraszam do subskrybowania kanału, komentowania go oraz śledzenia na bieżąco. Uznaję zasadę Sub4Sub :)

Opublikowano

Filmiki fajna ale nagrywaj moze jakies PVP

 

Na pewno nagram niebawem. Dobiję tylko ok 200 kk Golda ( mam 30 ) kupię itemy 2k HP, ebo+9 FMS+9 Smocza +9 i zacznę myśleć o skillach :)

Opublikowano

Dodałem to ok 15:20 dziś.

 

(Mam monitor 1024x768 więc inaczej wyglądać nie będzie )

 

to czas na nowy monitor :D

a co do filmików ładnie ale pvp było by ciewkawsze

usebarmpc.jpg

 

blalabyplmichus.jpg

Opublikowano

Aktualnie PVP raczej nie będzie ( minimum przez miesiąc ). Mam teraz dłużo nauki + bierzmowanie. Gram w wolnych chwilach ( po 2 h dziennie to max ). Póki co zarabiam jako tako na Eq.

Opublikowano

Spoko , powiesz kolego w jakim programie obrabiasz filmy ? ;d

COLLECT ONLY -

plakat31.jpg

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1906 !

Nie mów mi że jest lepiej widzę jak się tutaj gra...:(

Opublikowano

Crushe : Napisane na końcu 2 filmiku. Obrabiam filmiki w Sony Vegas Studio 9.0b oraz Sony Vegas 10 Platinum

 

Kubus1337 : Gram w Chunjoi ( Żółci )

 

 

Ostatnio mało gram w SG, dziś pogram dłużej więc jak ktoś chce pogadać to walcie na PM.

 

Kupię FMSa AVG 35+ !

Opublikowano

Oczywiście zapraszam każdego do Żóltych. Za ok 2 tygodnie zakładam Polską gildię. Mam własny Serwer TS więc miło się będzie grać.

 

Dołączy do nas Tabbita (78 lv) oraz Feomatar (70 lv) więc na początek nie będzie źle.

Opublikowano

damianez zachęciłeś mnie do gry na tym globalku ;p już pobieram clienta ;p też wbijam do chunjo ;) jak cos to napisz na pw jak bedziesz chciał nick , gg ;p ( na mpc) ;p

americabyme.jpg
Opublikowano

damianez zachęciłeś mnie do gry na tym globalku ;p już pobieram clienta ;p też wbijam do chunjo ;) jak cos to napisz na pw jak bedziesz chciał nick , gg ;p ( na mpc) ;p

 

 

Miło mi że zachęciłem kogoś do gry.

 

 

PS. Już za ok 2 tygodnie bedzie PVP. Dozbieram kasę na :

 

Smoczą +9

Bransę 2000 HP

Okrągłą +7 z NNO

 

i podbiję skille do M5.

 

Zapraszam do Subskrypcji !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...