Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygna Dla Mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tematyka: Metin2

Wysokość: Szerokość: Nie umiem tego okreslic, tak zeby bylo dobrze ;d

Kolorystyka: Niebieski ? Czerwony? Czarny? Oczywiscie moga byc inne, tak zeby pasowaly i nie bylo za ciemno.

Napis: Wiekszymi literami: PoveR, Mniejszymi: Play Hard Go Pro

Inne: Nagradzam + oraz 5.

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie spamuj

Zaraz zrobie i dam Edita

 

@edit

"Nie jestem" zaawansowanym grafikiem . Uczę się dopiero :D

 

Masz tutaj bez zaokrąglonych boków ..

beznazwy1jv.jpg

 

A tutaj zaokrąglone boki ..

xxxjp.png

 

Niewiem które chcesz :(

 

Avka zrobię jak się spodoba Sygna :D

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

Nie spamuj

Zaraz zrobie i dam Edita

 

@edit

"Nie jestem" zaawansowanym grafikiem . Uczę się dopiero :D

 

Masz tutaj bez zaokrąglonych boków ..

beznazwy1jv.jpg

 

A tutaj zaokrąglone boki ..

xxxjp.png

 

Niewiem które chcesz :(

 

Avka zrobię jak się spodoba Sygna :D

 

 

To nie jest spamowanie tylko podbijam sobie temat bo jest to dozwolone co 1 dzien jak sie nie myle, dzieki za starania narazie sobie taka ustawie moze ktos zrobie w przyszlosci cos co mi bardziej przypadnie do gustu :P Co do avka nie potrzebuje podoba mi sie taki jakiego mam.

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Jestem Początkującyasdanj.jpg

 

Dzieki, podoba mi sie !! Leci oczywiscie + i 5, co do up jak dla mnie troche taka dziwna i pusta ta sygna ale dzieki za checi i tez leca 5 i - :)

 

Oczywiscie prosze o nastepne prace, moze trafi sie jakas lepsza :)

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Podobaja mi sie a zwlaszcza ta z ognistym krolem, biore ja do sygny, pisze przez kogo zrobiona a tobie + bo 5 juz dalem :P

nie regulaminowa sygnatura.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...