Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dział] Lol = League Of Legends


Co o tym sądzisz?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za utworzeniem dzia?u LoL?

    • Tak
      2
    • Nie
      2
    • Nie wiem / pomys? nale?y dopracowa?
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zaprezentuje wam grę LoL= League of Legends wydawcy Riot Games dla Microsoft Windows. W grze mamy do wyboru sporo postaci, zanim startujemy grę mamy do wyboru kilka rzeczy, masteries, spells, runes. Speli używamy do spowalniania, uciekania, zabijania i leczenia swojej postaci.Runy dodają nam dmg itp.Podczas gry zdobywany poziom (Max 18) oraz kupujemy kilka itemków (zależy od wyboru postaci). Grafika jest cukierkowa (Śmieszna jak dla mnie) ale grywalność jest świetna i przyjemna.

 

Kilka zdjęć :

 

1.504x_sarah.jpg

 

2.Press-Kit1.jpg

 

3.league_of_legends_pc_07.jpg

 

Wideo :

 

Aktualnie nie wiem czy wersja BETA działa. Gra jest po Angielsku.

Słyszałem, że do gry jest speed hack. Wciąż szukam. Jeżeli czegoś zapomniałem, proszę piszcie w postach.

 

P.s Ja osobiście gram postaciami Evelyn, Jarvan IV.

Kappa.

Opublikowano

Grałem w tą grę to zbytnio mi nie przypadła do gustu .

A co do haxów nie wiem czy są .

Kolega szukał i nic nie znalazł

9368_gold.png

Opublikowano

Plusy i minusy tego że nie ma haxxów:

 

+

fajnie sie gra, chyba że grasz z osobami afk

 

-

raczej nie będzie działu na MPC ;]

 

 

 

Dodaj ankietę btw, ja na tak jestem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...