Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zagrać W Misje Specjalne Z Kolegą I Otworzyć Nat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mój pierwszy tut, więc proszę o wyrozumiałość:)

 

Tut jest mojego autorstwa możecie go znaleźć w innym temacie, ale ja go napisałem i chciałem zebrać to do ,,kupy":P

 

Jeśli ktoś będzie chciał można go przypiąć:)

 

Zaczynamy. Oto punkty które należy wykonać aby grać z kolegą:

 

1.Gdy powklejałeś już wszystkie pliki do Multiplayer ściągnij tego crack’a i wklej go do głównego katalogu z grą(gdy juz mozecie grac w multi bez steama z alteriwent) :

 

http://www.przeklej.pl/plik/crack-by-damian-zip-0015m80ne1dc

 

2.Sciagasz hamachi tworzysz siec kolega tez sciaga i do niej dołącza:)

 

3.Ściągasz steama tworzysz konto i sie na nim logujesz(nic wiecej nie trzeba robic tylko sie zalogowac, potrzebne jest to po to zeby was połaczyc inaczej nie da rady:()

 

4.Teraz utwórz skrót od pliku TeknoGods_MW2SP i wklej na przykład na pulpit(tylko ten kto chce dołaczyc czyli nie bedzie hostem)

 

5.Kliknij prawym przyciskiem myszki na utworzony skrót -> właściwości i w rubryce ELEMENT DOCELOWY dopisz po spacji --ip=xx.xxx.xxx.xxx (ip z hamachi oczywiscie:))

("D:\Program Files\COD MODERN WARFARE 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip=xx.xxx.xxx.xxx)tak ma mniej wiecej wygladac

 

6.W miejsce x ma być IP twojego kolegi ( np. z hamachi)

 

7.Hoster włacza gre przez teknogodsa(nie crack tylko normalnego:)) wybiera operacje specjalna i wtedy ten co chce dołączyc wlacza gre przez odpowiednio zeedytowany skrot teknogods(patrz punkt 4 i 5)

 

8.Dołączający naciska misje specjalne(kolo kampani obrazek:P) i naciska f12 jak za pierwszym razem sie nie uda to do skutku

 

9.Na koniec ten który wybierał misję klika na Start Op i gotowe

 

10.NAT musi byc open!!!(EDIT w niektórych przypadkach musi być otwarty a w niektórych nie polecam najpierw spróbowac się połączyć)

 

A tutaj jak odblokować NAT w routerze:

 

1. http://whatismyipaddress.com/

 

2. wpisujesz to ip do przegladarki(tam gdzie wpisujesz np google.pl)

 

3. Wyskakuje Ci menu routera

 

4 .logujesz sie do routera podstawowy login i haslo to admin/admin

 

5. Szukasz gdzie pisze cos NAT

 

6. Jesli znajdziesz lub nie znajdziesz to szukasz funkcji uPnP

 

7. włączasz ja i tyle NAT otwarty

 

8. Nie wiem czy to potrzebne ale wylacz firewalla(odnosi się to do misji specjalnych:))

 

Standardowo proszę o +++++, jeśli byłyby jakieś problemy to ja chętnie pomogę proszę tylko pisać...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

matisek3211.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...