Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Ocena] Oceńcie To!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem zupełnie zielony w grafice lecz chcę się troszkę wybić oto moja 1 praca (Przypominam jestem ZUPEŁNIE zielony)

http://img826.imageshack.us/f/sygnaze.jpg/

 

+Mam pytanko jakie rozszerzenie obowiązuje na forum? bo JPG wychodzi błąd że nie moge na forum użyć takiego rozszerzenia

 

jpg , jpeg , png normalnie wchodzą :D tylko na stronce imgshack zły kod kopiujesz :)

Na dole gdy wrzucisz już zdjęcie wyskoczą Ci kilka linków ...

kopiujesz to : forum Code .

 

 

Co do obrazka: słabo :P kolory nie pasują ,render nie wtopiony ... napis taki se:P

 

 

 

@@down : już kiedyś jakaś dziewczyna napisała taki temat również [OCENA] raportowałem ,żeby ktoś dał to do działu z galeriami to duds spowrotem dała tu , bo to oficjalnie nie jest galeria:D

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Jak na pierwszą sygne to bardzo dobrze :P

Jeśli robisz sygny to staraj się aby tło i render(postać) było o podobnym kolorze :)

Jeśli można wiedzieć to w jakim programie robisz sygnatury?

2nbcax2.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...