Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Wrzucić Swojego Buffa Na Dragonmt2 Przed 95Lvlem Do Atlantydy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koniec z mpc. Mam dość zbierania warnów. Podziękowania dla pyśka x070x Bez którego nie udało by mi się uzbierać tyle %

 

O 19:7 weszłeś o 17:8 mam 15%.

 

 

 

Nice Gnoju!

 

Pierdole bana, mam na to sposób a jeśli ja dostane bana, zobaczycie co się stanie z niektórymi kontami.

 

Dziękuje, pozdrawiam.

Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.

Paulo Coelho

Walkirie

 

ZBIERAM - !!!

 

Więc jeśli już coś masz walnąć to walnij MiNuSa ;]

 

proszę cię! Zbieram - ! Więc jeśli się nie podoba walnij +, ale proszę o -------------!!!

Opublikowano

Kopiowane, nie kopiuj tylu tutów bo tylko minusy złapiesz za to ... [ MakinWasLubi.comtopic/28314-tutjak-wrzucic-swojego-buffa-na-dragonmt2-przed-95-lvlem-do-atlantydy-v2/ ]

Opublikowano

hehe tak samo na każdym privie w dt masz 40lvl robisz pt z 10lvl, wbijasz i przyciągasz :D + za tuta



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Tak tak. Nie udzielaj się już ; *

 

Po 1. Poradnik pisany przezemnie.

2. Pomysł priv-metin2

3. Wyjdź i nie pier***.

Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.

Paulo Coelho

Walkirie

 

ZBIERAM - !!!

 

Więc jeśli już coś masz walnąć to walnij MiNuSa ;]

 

proszę cię! Zbieram - ! Więc jeśli się nie podoba walnij +, ale proszę o -------------!!!

Opublikowano

Pisany przez ciebie ? Wystarczy skopiowac kawalek tuta do googli i sie wyswietli CZYIŚ tut , juz któryś twoj skopiowany ...

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...