Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam B)

Od pewnego czasu widzę, jak newbies mają użyte pety na karakoram z prawdopodobnie wiele wyższym lvlem, bo te pety atakujące mają mobki na hita z których wypadają jeszcze dropy...

sory za chaotycznie wyjaśnienie ale jestem po imprezie :P Wygląda to mniej więcej tak:

sro2011030613464077.jpg

Wie ktoś jak użyć tego buga?

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Chyba już wiem o co chodzi, zaraz będę testował.

@edit

Ale przecież dopiero na 50 lvlu można wejść do cave, czyli musi być coś jeszcze...

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Więc jakby ktoś nie zrozumiał filmiku.

 

Oznaczenie:

mrozek1 - 105 lvl

mrozek2 - 60 lvl

mrozek3 10 lvl

pet - 105 lvl

Penon - potwór w Karkoram ( jeśli źle napisałem, to sorry )

 

1. Logujesz na chara hlvl z petem i na nooba 60lvl ( załóżmy że mój to mrozek1 105lvl, a noob char mrozek2 10lvl oraz mrozek3 60lvl )

2. Idę charem mrozek1 na buga, odpalam peta, wywołuje dc ( Menadrzer Zadan -> procesy -> zakończ/zabij proces ).

Czasem może się nie udać to chowamy peta -> odpalamy -> dc -> logujemy

3. Loguje ponownie na chara mrozek1 ( zakładamy, że bug wyszedł ).

4. Na charze mrozek1 pokazuje odpalonego peta, ale go nie widzimy.

5. Peta z chara mrozek1 dajemy exchange na mrozek2

6. Ok jest pet na charze mrozek2

7. Na charze mrozek2 używam teleport scrolla

8. Charem mrozek2 jestem obok chara mrozek3

9. Z chara mrozek2 daje exchange na chara mrozek3 i daje peta

10. Pet jest na charze mrozek3

11. Charem mrozek3 odpalam peta normalnie i się pojawia koło mnie.

Ostatni punkt najważniejszy

12. PET NIE MOŻE NAM PAŚĆ, ANI NIE MOŻEMY GO SAMI WYŁĄCZYĆ, BO BĘDZIE TRZEBA OD NOWA ZROBIĆ BUGA !

 

W taki sposób mamy peta 105 lvl na charze 10 lvl

Idziemy np. na Penony.

Zaznaczamy potwora, dajemy petowi atak i pet go ubije.

 

Tylko uważajcie, bo niektórzy przychodzą małymi lvl'ami byle ubić peta.

10465336176777382411.png
Opublikowano

Ten bug działa, sprawdzałem, 40 sp z mobka :D

Jednak nie radzę używać. Już mnie jeden turek straszył że wrzuci na stronę zszc :P

 

Odpowiedź została udzielona, zatem można zamknąć temat B)

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

@up

Jak tak wyexpiłem 4 postacie do 90lvl, a potem solo i nic :D

Straszyć turki straszą, ale sami nie są lepsi.

Mnie raz turek straszył, jak go olałem to napisał do mnie i spytał jak zrobić tego buga :D

10465336176777382411.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...