Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Zapisaniem Pozycji W Teleporcie


Keasr223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem zrobiłem hacka NoMenu i w nim była opcja zrobiona teleports oczywiście coś nie tak zrobiłem i pozycja się nie zapisuje ale działą wczytanie pozycji czyli po wcisnięciu f3 bo tak zapisałem w hacku , przenosi mnie jedynie w róg mapy wiem że to oznacza że pozycja się nie zapisałą

dam wam część kodu od teleportu

adresy są ok sprawdziłem

//============================= FUNKCJE HACKA =============================//

float posiX;

float posiY;

float posiZ;

 

void teleport()

 

{

DWORD dwPlayerPtr = *(DWORD*)ADR_PLAYERPOINTER;

if(dwPlayerPtr != 0)

{

 

if (GetAsyncKeyState(VK_F2) &1)

{

posiX = *(float*)(dwPlayerPtr + ADR_OFS_X);

posiY = *(float*)(dwPlayerPtr + ADR_OFS_Y);

posiZ = *(float*)(dwPlayerPtr + ADR_OFS_Z);

}

 

if (GetAsyncKeyState(VK_F3) &1)

{

*(float*)(dwPlayerPtr + ADR_OFS_X) = posiX;

*(float*)(dwPlayerPtr + ADR_OFS_Y) = posiY;

*(float*)(dwPlayerPtr + ADR_OFS_Z) = posiZ;

}

}

}

 

void Dig ()

{

if(GetAsyncKeyState(VK_F5) &1)

{

DWORD dwPlayerPtr = *(DWORD*)ADR_PLAYERPOINTER;

if(dwPlayerPtr != 0)

{

*(float*)(dwPlayerPtr+ADR_OFS_Z) = -2000;

}

}

}

 

a wy timerze wygląda to tak

void timer ()

{

while(1)

{

NORECOIL1();

speedon1();

speedon2();

speedon3();

speedoff();

Dig();

NO_SPREAD();

SLOT();

Spawn();

NFD();

NO_WATER();

FAST_ALL();

SUPER_JUMP();

teleport();

NO_BOUNDS();

Sleep(75);

}

}

Dig też nie działa myślę że da się coś na to zaradzić

 

Rozwiązałem obydwa problemy proszę o zamknięcie tematu

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...