Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Zbiliza Sie Event Z Kupnem Broni Za Gp :D I Nie Wiem Która Wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No zbliza sie ten event z kupnem broni za GP :D i nie wiem która wybrać ;/ Zastanawiam sie na UMP'em ale nie wiem co leprze UMP czy ta druga maszynówa ?

 

:D

 

 

 

Pomocy

 

 

+ Snajperka odpada nie chce jej :D

 

 

Mam 65k brakuje mi 15k ;/ Jak myslicie z tych x3 GP HAZARD co w srode dostaniemy wypadnie mi te 15 k ?

Opublikowano

ILE JESZCZE TAKICH TEMATÓW BD?

kup ump i g36 po 1 dni i zobacz którą Ci się lepiej gra...

UMP małe mapy, G36 średnie i duże...

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

bierz gietke.. bardziej uniwersalna i jak umiesz nią grać to na każdy rodzaj mapki sobie nią poradzisz ;]. A UMP to tylko na bliski i troszkę dalszy dystans.

Opublikowano

Bierz g36, bo:

-l96a1 to niezbyt dobra snajpa (ja kupilem i żałuje)

-UMP mimo ze czesto kupowane jest troche za wolne jak na smg (no i smg niezbyt na ft , chyba ze pp-19 przez duzy magazynek)

-g36e to symbol tej gry, poradzisz sobie w kazdej sytuacji a z przyblizeniem od snajperki mozesz zdjąć kazdego snajpera (osobiscie kiedy snajpie najczesciej zdejmuja mnie z g36 ;d ), dzieki calkiem dobremu dmg jest tez dobra na bliskie odległosci.

To tyle ;p. Mam nadzieję że pomogłem :).

xButlax.png
Opublikowano

G36E najlepsza broń w grze według mnie, na bliskie jest dobra, mozna nia grac rowniez jak snajperka. g36e najlepsze

BTW. w środe dostaniemy GP hazardy??

 

 

tak w srode jest wypłata bo mamy 10 falg

Opublikowano

Eh ...

 

Trzeci temat o tej samej tematyce :(

 

Ludzie nie możecie załatwiać tego w jednym temacie ?

 

Dodam iż ty nie powinieneś się nas pytać lecz sam bronie przetestować i kupić tą co co się dobrze gra

9368_gold.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...