Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Darmowe Zp Z Użyciem Aol 9.5/6


MrSpritex1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zdobyć darmowe ZP?

To proste!

Link do Aol na dole.

1.Pobierasz aol 9.5 lub 9.6 nie ważne.

2.Rejestrujesz się na poczcie aol i na aol desktop .

3. Logujesz się na aol desktop. Wtedy masz inne ip , mi zmieniło na Kanadyjskie laugh.gif @edit przed zalogowaniem wchodzisz w Connect Options, Advanced broadband settings. klikasz continue i klikasz add a broadband profile. Jak nie umiesz znaleźć to tutaj zdjęcie:

beztytuuusa.jpg

Nazwę broadband profile polecam wpisać Z8 Points Free.

4. Wchodzisz na z8games.com i się logujesz.

5.Przechodzisz do deposit > Earn free ZP. Bierzesz tam i agree. jak ci coś wyskoczy.

6.Klikasz na ofertę sponsor Pay czekasz i klikasz Free (za darmo ) . Masz tam różne oferty i tam musisz się naprzykład zarejestrować czy coś. Na dole pisze pod ofertą co masz zrobić żeby dostać ZP za darmo.Czas przesyłki zp to chyba max 5h.

Poradnik wyjęty z pamięci by MrSpritex1 !! Zakaz kopiowania.

Jak było to sorry.

Jak nie kapujesz to tutaj video poradnik nie by me:

http://www.youtube.com/watch?v=YkmR9o_A640

Linki:

Aol 9.5:

http://daol.aol.com/software/aoldesktop96

Rejestracja aol poczta:

https://new.aol.com/productsweb/?promocode=827692&ncid=txtlnkuswebr00000073

Czytaj sygnaturkęsmile.gif

 

Aktualizacje:

9 Marzec: Zmieniłem punkt trzeci.

8 stycznia 12r - Otwieram

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Nie wiem, ja prawdziwych nie wpisuję a szczególnie adresu...

@danielekbrd dzwoń dzwoń a się nie dodzwonisz ... zabierze ci 30 zł za minutę ;]

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

rawel sa rozne dobre reklamy a tak pozatym MrSpritex takie tematy juz byly tylko ze nie Aol tylko proxy wchitch i tego niewymysliles i to ze inne ip to znalem tylko ze jak proxy schwit cos nawalil to niechcialo mi sie szukac aola ;p wiec wielkiej rzeczy nizezrobiles tak pozatym

E6c9g1v.gif



  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...