Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Jaki Bon Wyrzucić Ze Swojego Eq . ?


Qntonio_MQTEUSZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak wiele , graczy się mnie pyta , jakie mam eq że tyle wyciągam .

Wiem że są tematy ,, najlepsze bony pod pvp '' to teraz zrobie temat ,, najgorsze bony pod pvp '' aby gracz wiedział jakie bony wyrzucić ze swojego eq .

Mini-Tuta robie z nudów xD .

Okej to zaczynamy . .

 

Najgorsze Bony pod pvp

:

Niewrażliwy na upadek - mało przydatny niestety

- Szansa na uniknięcie strzał - Dobry w pl , lecz na privach nie przydatny ;)

- Szansa na spowolnienie - Nie przydatny , chyba że dla archera , ale w tych

czasach nikt nim nie gra niestety . - Regeneracja Pe % - . przecież masz blue poty ^^

.- Szybkość ataku i szybkość biegania .- spójrzmy prawdzie w oczy { 99% ludzi używa

modu kamera w którym automatycznie jest ustawiono +170 więc nie potrzeba nam tego , oraz istnieja potki szybkości i ataku .

- Max Pe .- Nie przydatny bon nie daje

nic do ataku magicznego , ani fizycznego .

-Silny przeciwko mistykom.-.-Silny przeciwko orką..

-.-Silny przeciwko nieumarłym.

. - Silny przeciwko diablą ..

- Silny przeciwko Zwierzętom

. - Szansa na bonus - w pvm ....

To była mała rozpiska bonów jakie nie powinny sie znaleźć w eq pod pvp .

Pozdrawiam .d;d

1300451333-U312719.png

Moj kanal YT :

1300452195-U312719.png

Opublikowano

[quote name=HarryPotter:*xD' timestamp='1299312945' post='2156003]

silny na pół-ludzi działa na wszystkie klasy postaci ; d jeden z najważniejszych bonów w PvP teraz sie nazywa silny przeciwko ludziom

Dzieki , masz plus i zmieniam ;]

EDIT : Zrobione ;]

1300451333-U312719.png

Moj kanal YT :

1300452195-U312719.png

Opublikowano

Silny przeciwko mistykom na większości Hard serwach się przydaje i to w wielkim stopniu ;)

 

EDIT:

 

Sorka nie doczytałem... :)

cvsk.jpg


Opublikowano

Mogłeś dodać najgorsze bony do PvM

Ale spoko. Łap +

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...