Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zmienianie Zasięgu W Waithacku


R3public

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :>

W tym poradniku chciałbym pokazać wam, jak zmienić zasięg w WaitHacku.

 

cooltext513213774.png

 

cooltext513215196.png

 

Download "File Archiwer + Pakery":

http://www.multiupload.com/5FAXDAY7XH

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7f443863a1c7467a55550a4b4c6df52f64ec374fc6b2e8b9821d4053b9d297bb-1300993991

cooltext513215496.png

 


  1.  
  2. Pobieramy File Archiwer + Pakery
  3. Rozpakowujemy (WinRar) najlepiej na pulpit.
  4. Wchodzimy w File Archiver+Pakery (folder) i mamy tam 2 foldery:
  5. File Archiver
  6. Pakery
  7. Wchodzimy w File Archiver i kopiujemy wszystkie pliki.
  8. Wrzucamy je do C:\Users\Twoja Nazwa Użytkownika
  9. Cały folder "Pakery" z "File Archiver+Pakery" wrzucamy do C:\Users\Twoja Nazwa Użytkownika
  10. Otwieramy plik RootExtract.xml i zmieniamy:
  11.  <Action type="extract" archivePath="D:\Games\METIN2\pack\root" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="RootPackGen.xml" />
    [*]</Buildfile>


  12. Na:
  13. <Action type="extract" archivePath="ścieżka do pliku bez rozszerzenia np. C:\Program Files\Metin2PL\pack\PC" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="nazwa wygenerowanego pliku.xml" />
    [*]</Buildfile>


  14. Zapisujemy
  15. Teraz przenosimy ten plik (RootPackGen.xml) na m2.exe, Utworzy nam się folder "Source"
  16. Wchodzimy w Source -> Ymir Work -> PC -> Teraz wybieramy klase postaci np. warrior - wojownik (na której ma działać waithack) -> wybieramy (folder) z broniami: onehand_sword - 1ręczna twohand_sword -2ręczna
  17. Wchodzimy w wait.sma i otwieramy go za pomocą notatnika lub najlepiej Notepad++ (Dam link jak dacie 20+ ^^)
  18. Macie tam linijki "Radius" np. "Radius 200.000" - to jest zasięg. Zmieniamy liczbę "200.000" na jakąś dużą (jaką nam pasuje np. 50000.00000) to wygląda np. tak:
    Radius 50000.00000

    i robimy tak we wszystkich linijkach "Radius" (jest ich chyba 5-6).

  19. Zapisujemy, wchodzimy do wait_1.sma i robimy tak samo jak w wait.sma
  20. Zmieniliśmy 2 pliki, teraz trzeba je spakować...
  21. Wchodzimy w folder "Pakery" -> PC -> mamy tam jeden plik "RootPackGen".
  22. Kopiujemy go i wklejamy do C:\Users\Nazwa Użytkownika (tam gdzie wklejaliśmy wszystkie pliki z FileArchiver")
  23. Podmieniliśmy RootPackGen, teraz przenosimy go na "m2"
  24. Wyskoczy czarne okienko, gdy się spakują pliki wyskoczy nam w tym czarnym obrazku polecenie żebyśmy klikneli dowolny klawisz.
  25. Klikamy dowolny klawisz. W C:\Users\Nazwa Użytkownika utworzy nam sie plik "PC".
  26. Kopiujemy go do folderu z metinem, następnie do Pack.
  27. Podmieniamy PC i good. ;)

 

Video Tut:

(Tutaj są zamieszczone inne pliki do rozpakownia / wypakowania)

 

Zbieram: Plusy. Wchodźcie na www.pajacyk.pl !

 

http://www.youtube.com/watch?v=Aug9Ubb9O68

­

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tutorial jest niezły mógłbyś jeszcze dodać do tuta jak usunąc efekt skilla w waitahacku ,ale nie przesadzął bym z tym zasięgiem max 7-8K i starczy na takim zasięgu bierzesz dosyć niezłego spota przy czym sie nie kika. Chodzi mi o pla bo na priva to nawet milionową wartość radiusa sobie można ustawić

Opublikowano

No a ja trafiłem na problem :(

Dokładnie z punktem 17, gdyż w pliku "wait.msa" mam tylko:

"ScriptType MotionData

 

MotionFileName "d:/ymir work/pc/sura/onehand_sword/wait.gr2"

MotionDuration 2.666667"

 

I koniec, żadnych linijek radius itp. Co z tym zrobić?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Chodek

11131519.jpg

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Eee bo ja mam win7 i w tym pliku root.extract mam inaczej napisane niz ty piszesz i mi ten folder Source sie nie pojawia JAK ZADZIALA DAM + :]

Opublikowano

No a ja trafiłem na problem :(

Dokładnie z punktem 17, gdyż w pliku "wait.msa" mam tylko:

"ScriptType MotionData

 

MotionFileName "d:/ymir work/pc/sura/onehand_sword/wait.gr2"

MotionDuration 2.666667"

 

I koniec, żadnych linijek radius itp. Co z tym zrobić?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Chodek

 

Widocznie nie masz wgranego żadnego waithacka :).

Najpierw zainstaluj waithack który działa, potem zmień zasięg.

­

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...