Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Easymetin2 Nie Mogę Się Zarejestrować ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka jest oplata i na ile to jest ?? cos nie jest nie tak z tymi serwerami sciagam 6,4mb trans.. 10/kb o.O 4 godziny reaming :D

Opublikowano

A jak ci się free time skończy to przestaw se godzine w kompie przestaw ja tak cały czas za darmo rypałem :P

Opublikowano

A jak ci się free time skończy to przestaw se godzine w kompie ja tak cały czas za darmo rypałem

Nie prawda, ponieważ nie działa ten "Twój sposób".

Emt2 wymaga logowania na swój serwer + połaczenia się z nimi.

To że Ty zmienisz u siebie godzinę, to nic nie da.

Opublikowano

@UP

Masz rację zmiana godziny np. na 7 czy 16 nic nie daje a czas jedynie się zwiększy !

Jak masz free time to musisz zakończyć proces 'easymetin2.exe' i bot będzie dalej expił.

Ale ja mam jakiś problem bo po 30-40 minutach wyskakuje jakiś błąd od bota i się wyłącza ;/ .

Jak wie ktoś jak to naprawić to PW .

Opublikowano

@UP

Masz rację zmiana godziny np. na 7 czy 16 nic nie daje a czas jedynie się zwiększy !

Jak masz free time to musisz zakończyć proces 'easymetin2.exe' i bot będzie dalej expił.

Ale ja mam jakiś problem bo po 30-40 minutach wyskakuje jakiś błąd od bota i się wyłącza ;/ .

Jak wie ktoś jak to naprawić to PW .

Jasnowidzem nie jestem.

Zrób screena z tym błędem lub napisz co Ci wyskakuję, to spróbujemy Ci pomóc.

Opublikowano

Mi jak zamknąłem dzisiaj ten proces easymetin2.exe bot expił też jakieś 40 minut i pokazał się błąd że ,,Błąd bota prosimy ponownie zalogować się na postać" - coś mniej więcej w tym stylu i są przyciski ,,Yes" oraz ,,No". Kliknąłem ,,Yes" i bot już nie działał bo limit czasu xD.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...