Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Expbot? Płatny I Działający Prosze.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam expbota - może być płatny i DZIAŁAJĄCY.

 

EasyMetin2 - nie działa, przy próbie "Start nowa gra" zawiesza się okienko z wyborem serwerów po czym wyłącza - próbowałem na czystym aktualnym, i na kamermodzie - ten sam efekt... Nie wiem już skąd brać bota : P. Kiedyś był tut jak kupić i ściągnąć chińskiego, lecz już bota ponoć nie ma :X. Pomóżcie :D.

Opublikowano

Ostatnio jakoś działał Exp is Easy -nie wiem jak jest teraz, ale chyba już nie działa.

Emt2 działa poprawnie, jednakże jest płatny.

Opublikowano

Win7 32bit - framework 4.0

 

I jakoś NIE działa poprawnie EasyMetin2. Dostaje zawiechy na wyborze serwerów - i koniec.

Opublikowano

EM2 zawsze się wiesza przy starcie, ale to trwa jakieś 10-15 sek. Potem już się jakby "odwiesza" i możesz logać ;) .

Jeśli wiesza ci się dłużej, to zrób to co poradził kolega UP.

Pomóż innym, nie bądź obojętny ! Jedno kliknięcie a tak wiele może.

1420669638.png

Opublikowano

Sprawdzałeś co chcesz mi wysłać? TEN BOT NIE ISTNIEJE, od dawna!

 

Dlatego pytam czy jest jakiś inny chiński.

 

A co do easymetin2 - to wlacza mi sie okienko z wyobrem serwerów dostaje mega zawiechy i sie samo wylacza, zablokuje hsielda itd. i spróbuje dziś o 17 w free time

Opublikowano

Są chińskie, ale tylko na xp ... Na vista i 7 bd trudno o bota ...

Kolekcjonuje + :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokolwiek mi dasz dzięki za poświęceni mi czasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Sprawdzałeś co chcesz mi wysłać? TEN BOT NIE ISTNIEJE, od dawna!

 

Dlatego pytam czy jest jakiś inny chiński.

 

A co do easymetin2 - to wlacza mi sie okienko z wyobrem serwerów dostaje mega zawiechy i sie samo wylacza, zablokuje hsielda itd. i spróbuje dziś o 17 w free time

 

A czy farm boty dalej sa na plu? Tak. Czyli ten farm bot musi dzialac ;)

Innego nie ma.

;)

Opublikowano

Wykupiłem abonament na easymetin2 - na 30 dni i ... dalej ten sam problem - zawiecha , i samoistne wyłączenie się metka. Czasami zdąży jeszcze wyskoczyć okienko z botem, ale tak czy siak się wyłącza.

Opublikowano

Wykupiłem abonament na easymetin2 - na 30 dni i ... dalej ten sam problem - zawiecha , i samoistne wyłączenie się metka. Czasami zdąży jeszcze wyskoczyć okienko z botem, ale tak czy siak się wyłącza.

Wyłączyłeś HS'a + logi?

Ściągnij najnowsza wersje metina z

To jest ukryta treść, proszę

Zrób update, wgraj HS+log block.

I dopiero spróbuj włączyć EMT2.

No i oczywiście, sprawdź czy nic nie blokuje Ci go czasami.

Opublikowano

Tak, zrobiłem wszystko, na najnowszy patch zrobiłem bloki HS'a i logów przy pomocy COMODO i pliku lock.exe

 

Nie wiem, może po prostu to nie działa na win7 -,-. Powinni o tym poinformować, jeszcze zero kontaktu z nimi.... super..

 

Edit: Po raz ostatni wszystko robie od początku. Jeśli to nic nie da - oficjalnie przysięgam, że jeśli nie uzyskam od nich pomocy, zrobie mass spam na ich forum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...