Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dobrze Rozwinać nasze forum


malcones

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hymm chciałbym zebysmy rozbudowali(zareklamowali,rozpowszechnili) nasze forum a dokladnie dział Gunz.

 

Każde pomysły jak to zrobic prosze pisać tutaj badz ustalać ze mna wszystko na gg :] Jest to bardzo wazny krok poniewaz zauwazylem ze ostatnio na forum to pojawjaja sie tylko osoby takie jak Ja Blayser Eternal i Kiper i Seoth od czasu do czasu i nic wiecej reszta to userzy 1-10 postow co prosza tylko o pomoc ,,,

 

Oczywiscie pierwszym krokiem nad ktorym mysle ze napewno bedzie duzo dyskusji to new hack Eternala i Blaysera czekamyyy panowie :]]]

userbar1aa8vybw7.png

18413ih7.png

Need

Opublikowano

Siedzieć na dupie i czekać każdy umie. Zrób coś sam, a nie będziesz całe życie czekał.

 

P.s. Wszyscy kiedyś prosili o pomoc, co masz do takich ludzi? (jeśli proszą kulturalnie to co?)

Nie pisz jakbyś był kimś ważnym, bo nie jesteś.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ktoś nam się troche poczuł...każdy prosił kiedyś,teraz daje,a to,że ci sie nie podoba, że ktoś prosi(nawet kulturalnie) świadczy tylko o twoim kompleksie.Nikt nie wypomina ci,że o cos prosisz czyż nie? To nie wypowiadaj się w tej kwestii.

 

A ci twoi cudotwórcy z dupy (Eternal & Blayser) którzy naobiecywali,pewnie gówno zrobią i bedziecie spamować.

Ciekawi mnie jedna rzecz,jak chcesz rozkrecić dział,bez pomysłów,bez ludzi,jedyne co masz to chęci,a to za mało.Ludzi nie przybędzie do działu bo nikogo nie obchodzi GunZ,zrozum to.

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...