Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Klient 2010 I Połączenie Z Serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak, gdy do oryginalnego, spatchowanego polskiego metka wrzucę logininfo.py to mogę zalogować się ale po wybraniu postaci wybija mnie do logowania. Próbowałem wszystkich sposobów ale jedyny sposób który działa to launcher MC ale jego binarka wywala masę błędów. Czy istnieje jakiś sposób aby dzięki tylko i wyłącznie zmiany logininfo.py dało podłączyć się do serwera?

 

Dodatkowe info: sf2010 postawione u kolegi, klient polski, z najnowszymi patchami, do klienta wrzucam tylko logininfo.py, nic więcej.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Nie ma takiego launchera. Rozpakuj launcher 2011 metka i zmień pong. dodaj własne dll'ki do działania i będzie ok :>

Ale tu trzeba już się bardzo dobrze znać na edycji klienta. Wątpie aby taki launcher w najbliższym czasie. Używaj mc i nie zbaczaj na błędy. nic nie poradzisz na to.

korneleknew.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...