Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Pytanie]Jak Zmienić Rozmiar...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam! Mam pytanie.

jak zmienić rozmiar sygny? bo musze miec 20KB na FORUM max jest takie ograniczenie.

a mam 59 aby było 20?

Rozmiary pisze max 520x200 a ja mam 450x150

 

zapomnialem prefiksu dac;/ sorry :****

Edytowane przez MetinMT2

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

Zmień rozszerzenie przy zapisywaniu sygnatury z .png na .jpg w Photoshopie wybierając odpowiednią jakość (takim suwakiem).

 

Mianowicie: Włączasz Photoshopa. Następnie otwierasz plik ze swoim obrazkiem. Wciskasz Ctrl+Shift+S i wybierasz na dole rozszerzenie .jpg . Powinno pojawić Ci się takie okno, w którym zmniejszasz jakość pracy- nic nie poradzisz, praca musi stracić na jakości, jeśli ma być w .jpg:

zapisywanieobrazu.png

Ps. Jeśli masz już sygnaturę w .jpg to zrób tak samo zmieniając Jakość grafiki

;) .

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

UP, nie bo co to daje?;d

skoro na forum bylo 20kb a miala 35.

Red Wolf robilem na .jpg i za malo sie zmniejszyla z 35 na 25.

ale juz sobie poradzilem robiąc inna sygne ;)

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...