Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Problem Z Rozdzielczością? Sam Nie Wiem Jak To Nazwać!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z FishBotem M2FISH a dokładnie chodzi o to że wszystko jest jakieś pomieszane muszę na ślepo celować aby ustawić to czy ma rybe zabijać albo czy ją wyrzucać START/STOP(jest w miejscu gdzie na zdjęciu jest STOP) też jest tam gdzie być nie powinien!

 

I to nie tylko z tym fishbotem tak mam ale z ExpBotem jak jeszcze używałem miałem dokładnie to samo jest to strasznie uciążliwe i denerwujące!

 

Mam Windowsa 7 64bit rozdzielczość ekranu 1920x1080

 

Napisałem ten temat ponieważ widziałem parę osób z tym problemem ale nikt nie udzielił jasnej odpowiedzi!

 

 

Próbowałem:

 

Zmiany rozdzielczości:

Uruchamiania programu w trybie zgodności

Uruchamiania programu w 256 kolorach

Uruchamiania programy w rozdzielczosci 800x600

Uruchamiania programu bez kompozycji wizualnej

Uruchamiania programu bez kompozycji pulpitu

Uruchamiania programu bez skalowania ekranu dla ustawień wysokiej rozdzielczości DPI

 

Nic nie pomogło

 

Oto screen:

post-221335-0-41681400-1298985451_thumb.jpg

 

Za wszelką pomoc bardzo dziękuje

 

A jeśli był gdzieś już ten temat to z góry przepraszam i proszę o przekierowanie i zamknięcie tego!

"Lepsze jest stado baranów prowadzone przez lwa,

niż stado lwów prowadzone przez barana!''

~Napoleon Bonaparte~

 

 

 

 

Pomogłem? Kliknij

11kl93q.png

Opublikowano

Mam .Net framework 4 ;(

"Lepsze jest stado baranów prowadzone przez lwa,

niż stado lwów prowadzone przez barana!''

~Napoleon Bonaparte~

 

 

 

 

Pomogłem? Kliknij

11kl93q.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...