Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Superrewards I Sponsorpay Na Nowym Wyglądzie


yangster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób ma problemy ze znalezieniem ofert SuperRewards i SponsorPay odkąd zmienili wygląd strony płatności. Jednak wbrew temu co niektórzy mówią wcale nie usunęli tych reklam, trzeba tylko dobrze poszukać. Aby znaleźć te oferty musimy zrobić tak:

 

1. Zmieniamy ip na amerykańskie Aolem lub innym programem.

 

2. Klikamy na "Doładuj SM" prawym klawiszem myszy i wybieramy: "Otwórz odnośnik w nowym oknie" lub klikamy rolką myszy, strona płatności otworzy nam się w nowym oknie na cały ekran.

 

3. Zmieniamy kraj na Stany Zjednoczone:

 

sr1x.th.png

 

 

4. Zjeżdżamy na dół strony i mamy SuperReward i SponsorPay:

 

sr2x.th.png

 

 

5. Wybieramy SR lub SP i mamy reklamy:

 

sr3t.th.png

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem, jak coś zbieram plusy, pozdro dla wszystkich :D

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

eh ameryki nie odkryłeś kazdy kto umie czytac by to znalaz a nie dzieci mysla ide zrobie sobie 1000sm "o rzal i bul nie ma sp" wiekszosci nawet sie nie chcialo szukac

ps lepiej dodac to do tuta

http://www.mpcforum.pl/topic/234542-tut-najlepsze-sposob-na-sm-za-free-lepszy-niz-sponsorpay/

napisz do Piotrka to doda do tuta z dopiskiem by yangster

@edit eh a widzisz ze dodalem cydzysłów i tak wiem pisze sie ból taki tepy nie jestem...

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

WoW odkryłeś H*/ameryke

niekturzy mają z tym problem bo mają np tez problem z zalogowaniem*

są porprostu nie kumaci i tyle .... albo powini nosić okulary

dla tych neosków się to przyda + dla ciebie za starania niech będzie

Opublikowano

marihuana661 czy ty jestes normalny? nie odpisuj to pytanie retoryczne...

po pierwsze pisze sie ból, a po drugie ŻALic to sie mozesz swojej matce ze cie na idiote wychowala

nie kazdy ma sr oraz sp w pzregladarce, wina lezy po stronie firefoxa, w IE sp jest noramlnie (przynajmniej u mnie), sr nie dziala w ogole

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

noobki do tego jest potrzebne aol

22020005.jpg

 

wal co chcesz to tylko jest forum (to nie real) ale jak walisz to - :D

Opublikowano

oo tego szukałem

właśnie coś mnie te nowe okno IS troszeczkę pogubiło

no nic tutek dobry

ss'y są

ładnie opisane jest i jest gicior ;)

^^ ...

1301505403-U318385.png

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...