Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][Film Pokazowy]Warrock Geoning D3D Menu V4.88 Beta - Masa Poprawek... Sprawdź Changelog!


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, hack mojej produkcji ^^

 

Co się zmieniło??

28.02.2011 - 4.88
- Kompatybilny z ostatnim patchem gry
- Hack nie niszczy pełnej wydajności gry przy wielu słowach
 - Odlagowano ESP, i inne elementy, które zawierają słowa
- Dodano w Informations, naszą aktualną rozdzielczość
- Poprawiono funkcje telekill. Teraz jeżeli chcesz iść do następnego gracza musisz kliknąć środkowy klawisz myszy
- Poprawiono stylistyke
- Poprawiono funkcję Weapon Binder
 - Przyzmianie broni, zmienia się jej nazwa, ilość amunicji.
- Dodano funkcje Slow&More Shot
- Poprawiono wszystkie funkcje "Bots"
- Funkcja 9 Runds działa w pełni

 

 

 

 

Screenshot:

 

screenhg.png

 

 

Download

http://hotfile.com/dl/107968472/a32e4c8/WarRock_Geoning_D3D_Menu_v4.88_Beta.zip.html

 

Virustotal

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=094626ba4fff321ce233526909393f92d61cfea861e4edc243bcfaedcdc0f655-1298565200

Opublikowano

Może to głupie, że piszę kolejny post o tym samym ale...

Daj ktoś za speedyshare bo z hotfile za nic nie ściągnę.

Dam +/-

 

Geoning, a może ty byś mógł dać jakiś rozsądny download?

Opublikowano

nie wiem jak u was ale u mnie na xp 32 bit crashuje jak chu.... Nie zdąze przejść jednej rundy juz crash.... nawet teraz nie wlaczalem opcji . to wyswietlilo sie message 10501 i crash

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

prosze o usunięcie nie widziałem 2 postów tych samych;/

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

Potrzebuje jednej osoby która sprawdzi nową wersje. Ktoś chętny? Oczywiście jeżeli komuś teraz crashuje.

@UP To, że jest crash u Ciebie nie znaczy, że na 64bitowych nie chodzi.

Opublikowano

geoning fajny haczek (wgl opcje super są)

ale mi twoj hack ten nie działa co robie zle? nie chce mi sie otworzyc warrock

pisz na pw lub tutaj....

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

geoning fajny haczek (wgl opcje super są)

ale mi twoj hack ten nie działa co robie zle? nie chce mi sie otworzyc warrock

pisz na pw lub tutaj....

 

Mam pytanie. Posiadam w folderze 3 pliki. Biblioteka dll, Ten plik YouDontNeedMe ,i injector. Odpalam hacka, pisze że injectowanie zakończyło się powodzeniem. Jednak gdy włączy się gra nie mam menu. Nie da się też odpalić menu klawiszem insert. Może ktoś wie co zrobiłem źle?

Opublikowano

Mam pytanie. Posiadam w folderze 3 pliki. Biblioteka dll, Ten plik YouDontNeedMe ,i injector. Odpalam hacka, pisze że injectowanie zakończyło się powodzeniem. Jednak gdy włączy się gra nie mam menu. Nie da się też odpalić menu klawiszem insert. Może ktoś wie co zrobiłem źle?

 

Proszę o usunięcie podwójnego posta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...