Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Natychmiastowe Niszczenie Bloków


GaryOak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mod nie testowany!

Ten mod autorstwa Zillionair1 robi to samo co w opisie tematu, pozwala zniszczyć każdy blok chociażby ręką. Jako, że wtedy bloki są słabsze TNT może wybuchnąć pod wodą i zniszczyć więcej bloków niż zwykle.

 

Film:

http://www.youtube.com/watch?v=cUaINb-N6Cs

Potrzebne

http://www.mediafire.com/?34g45jocc5l4j20

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=bcfded14bdce2b1bef2ea291ff5681911c22a419e5b8157225cf038dc2800ea5-1298837532

Jak zainstalować?

1. Ściągnij archiwum z linku podanego wyżej,

2. Wypakuj archiwum,

3. Wejdź do folderu bin w folderze .minecraft,

4. Otwórz minecraft.jar 7Zip/WinRAR,

5. Jeżeli posiadasz w jar folder "Meta-INF" usuń go,

6. Wrzuć do jar rozpakowane wcześniej pliki,

7. Zamknij jar i otwórz Minecraft.

 

PS. Instalacja może nie dokładna, ale nigdy nie byłem dobry w tłumaczeniu prostych czynności :D

Źródło:

http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=198942&sid=af8948e37d317661c437ab79a258a923

PS. Działa pod 1.3_01.

Opublikowano

"Mod nie testowany!"

 

"PS. Działa pod 1.3_01."

 

Are_You_Fucking_Kidding_Me_bg_by_CrusierPL.png

 

Sprawdze i dam znac,

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

niby wszystko ladnie pieknie ale wgralem to i gdy wchodze do gry wyskakuje mi okienko z gra i po chwili sie wylacza wtf

 

 

@edit

 

Juz dziala Ale to tylko na singlu dziala nie na multi ;)

Opublikowano

No logiczne, że nie działa na multi :D

 

@-Shogun-

 

ja_pierdole_952_171.jpg

 

Moda nie testowałem, ale w temacie na forum MC pisze, że działa pod 1.3_01!

Opublikowano

A masz ModLoader? Z tego co mi kolega mówił ModLoader nie jest wymagany, ale możesz spróbować. Jak nie działa to coś zjebałeś :D

Opublikowano

Ten Bug mi ostatnio działał bez żadnych modów na serwie MP :)

tylko nie wylatywało nic z tych itemów, mozna było nawet rozwalać Admin Blocki i wylatywało się za mapkę aż :P

brało się kija i kijem prawym przyciskiem rozwalało tak samo jak tam, tylko prawym przyciskiem i jak karabin wszystko się rozwalało :)

Nie wiem czy teraz dalej jest ten bug na Bukkicie, ale poważny problem to był x

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ja też mam czarny obraz, spróboje wgrac ModLoadera :D Może pomoże.

 

@Topic

 

Łap + :D

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...