Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Bota kupującego i sprzedającego przedmioty.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam taki problem ... gram na privie i znalazłem yang buga na zelk. Mam starego kamera... nie moge bezpośrednio z gry wpisać /bot , lecz muszę wchodzić do Metina i szukać plika Bot. Chce teraz , aby mi ktoś powiedział jak zrobić , żeby po naćiśnięciu F7 kupowal mi i sprzedawał zelki ( sam jakoś doszłem , ale tylko kupował-nie sprzedawał.) Dam 5 :)

 

 

Sorki za ort , ale spieszę się...

 

 

 

Kto mi będzie wystawiał linki z jakimś downloadem dostanie 1 ;)i

 

 

(Zelek jest na 23 pozycji) !! :D

 

 

Wypakowujemy do folderu z polskim Metinem.(zalecany 2009/2010) - ja mam 2008 nie pójdzie mi!!!!!!!!!!!! -.-

Modki to dźiffki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

modek ma w dupie ;D :P no to pospamujemy :)

 

ATAKKKKKKKKKKKK NNNNNEEEEEEEEEE00000000000000000000 KKKKKKK111111111111DDDDDDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

 

SSSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

SSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXX

Modki to dźiffki

Opublikowano

Wstaw media

Adres

Wstaw adres e-mail

Adres e-mailOpis

Wstaw grafikę

Adres

Wstaw odnośnik

AdresOpis

XML Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Twitter

Example

 

@userName

 

Topic Link

Example

 

Click me!

 

Enter the topic IDEnter the title for this link

SQL Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Spoiler

Example

 

 

Some hidden text

 

 

Enter the text to be masked

Post Snap Back

Example

 

100[/snapback]

 

Post Link

Example

 

Click me!

 

Enter the Post IDEnter the title for this link

PHP Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Optional

Example

 

Member

Example

 

@admin runs this site.

 

HTML Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Extract Blog Entry

Example

 

[extract]This is an example![/extract]

 

Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Blog Link

Example

 

Click me!

 

Blog Entry Link

Example

 

Click me!

 

Acronym

Example

 

lol

 

Enter the description for this acronym (EG: Laugh Out Loud)Enter the acronym (EG: lol)

MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online: [szukam]Bota kupującego i sprzedającego przedmioty. - MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

 

Skocz do zawartości

ar_turok- zdjęcie Zalogowano jako ar_turok > 1 nowych 9nieprzeczytane powiadomienia > Wyloguj

 

* Profil

* Ustawienia

* Moja zawartość

* My Liked Content

* Komunikator (1 nowych)

* Znajomi

* Ignorowani użytkownicy

* Pomoc

 

Logo

Szukaj Google Site Search

 

* Przeszukaj

* Google Site Search

* Ten temat

* To forum

* Forums

* Members

* Help Files

* Kalendarz

* Blogs

* Filmy

 

Zaawansowane

 

* Forum

* Użytkownicy

* Kalendarz

* Mapa Cheaterów

* Upload

* Blogs

* Filmy

 

* MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

* » MMORPG

* » Metin2

* » Metin2 - Hacki, boty, bugi

 

* Wyświetl nową zawartość

* Kanał RSS

o mpc mu online rss channel

o Kalendarz

o Najnowsze wpisy na blogach

 

* FAQPrzeczytaj regulamin.

* W dziale jest spis hacków , botów , bugów. Jeśli czegoś szukasz zajrzyj do niego.

* Podczas tworzenia tematu pamiętaj o tych prefixach:

* [Tut] , [Tutorial] bądz [Poradnik] - poradnik dotyczący hacka .

* [bug] - opis buga w grze

* [DL], [DOWNLOAD] - download pliku

* [sZUKAM] - gdy szukamy jakiegoś pliku bądź tematu

* [PYTANIE] - pytania odnośnie hacków , botów , bugów

* [PROBLEM] - problem z hackiem , botem , bugiem

* [iNNE] - Inny problem

 

Strona 1 z 1

 

* Napisz nowy temat

* Dodaj odpowiedź Dodaj odpowiedź

* Obserwuj temat

 

[szukam]Bota kupującego i sprzedającego przedmioty.

#1

Użytkownik jest zalogowany ar_turok

Napisano 27 luty 2011 - 18:47

 

*

* MPC User

* PipPipPip

 

* Grupa Members

* Postów 320

* Rejestracja sob, 13 mar 10

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Jinno xD

* Hobby:Metin2 The-West, Sport , FootballTeam

* Czas Online: 7d 18h 23m 56s

 

 

Status ostrzeżeń

 

Poziom ostrzeżeń: 40%

Witam.Mam taki problem ... gram na privie i znalazłem yang buga na zelk. Mam starego kamera... nie moge bezpośrednio z gry wpisać /bot , lecz muszę wchodzić do Metina i szukać plika Bot. Chce teraz , aby mi ktoś powiedział jak zrobić , żeby po naćiśnięciu F7 kupowal mi i sprzedawał zelki ( sam jakoś doszłem , ale tylko kupował-nie sprzedawał.) Dam 5 :)

 

 

Sorki za ort , ale spieszę się...

 

 

 

Kto mi będzie wystawiał linki z jakimś downloadem dostanie 1 ;)i

 

 

(Zelek jest na 23 pozycji) !! :D

 

 

Wypakowujemy do folderu z polskim Metinem.(zalecany 2009/2010) - ja mam 2008 nie pójdzie mi!!!!!!!!!!!! -.-

Dołączona grafika

Zawsze promocje na sygnatury ^^

0

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

* Edytuj Edytuj

 

#0 Czemu Nie

 

*

* Advertisa

 

* Grupa Advert

 

#2

Użytkownik nie jest zalogowany Luportiga

Napisano 27 luty 2011 - 18:48

 

*

* Pijawka

* Pip

 

* Dodaj jako znajomego

* Wyślij prywatną wiadomość

 

* Grupa Members

* Postów 43

* Rejestracja śro, 02 lut 11

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Legnica( Dolnyśląsk)

* Hobby:wszystko co związane z komputerami :)

* Czas Online: 1d 18h 56m 20s

 

kamer moda sciagnij nowego na starych coś czasami zacina ;d

metin2mod.tk

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Grafike wykonał Gagi89

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Strony do robienia szybkich napisów:

Spoiler

http://www.glitter-graphics.com/

http://textspace.net/

http://cooltext.com/

 

W Czym ci mogę pomóc :

Spoiler

 

Tworzeniu forum

Stron WWW

 

1

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

 

#3

Użytkownik jest zalogowany ar_turok

Napisano 03 marzec 2011 - 20:01

 

*

* MPC User

* PipPipPip

 

* Grupa Members

* Postów 320

* Rejestracja sob, 13 mar 10

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Jinno xD

* Hobby:Metin2 The-West, Sport , FootballTeam

* Czas Online: 7d 18h 23m 56s

 

 

Status ostrzeżeń

 

Poziom ostrzeżeń: 40%

Ok do zamknięcia sam jakoś doszedłem ;]

Dołączona grafika

Zawsze promocje na sygnatury ^^

0

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

* Edytuj Edytuj

 

#0 Czemu Nie

 

*

* Advertisa

 

* Grupa Advert

 

#4

Użytkownik jest zalogowany ar_turok

Napisano dziś, 14:37

 

*

* MPC User

* PipPipPip

 

* Grupa Members

* Postów 320

* Rejestracja sob, 13 mar 10

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Jinno xD

* Hobby:Metin2 The-West, Sport , FootballTeam

* Czas Online: 7d 18h 23m 56s

 

 

Status ostrzeżeń

 

Poziom ostrzeżeń: 40%

modek ma w dupie ;D :P no to pospamujemy :)

 

ATAKKKKKKKKKKKK NNNNNEEEEEEEEEE00000000000000000000 KKKKKKK111111111111DDDDDDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

 

SSSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

SSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXX

Dołączona grafika

Zawsze promocje na sygnatury ^^

0

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

* Edytuj Edytuj

 

Aktualnie wyświetlanie wszystkich postów. Zmień wartość progową

Ukryj posty poniżej

Strona głównaNiezbędnik Cheatera |-- Cheatengine |-- AutoIT |-- C++, Asembler, Delphi |-- Reverse engineering |-- InneMMORPG |-- Mu Online |-- Silkroad |-- Maple Story |-- Metin2 |-- MineCraft |-- Rumble Fighter |-- 4Story |-- Tibia |-- 2Moons/Dekaron |-- Cabal Online |-- World of Warcraft |-- Lineage 2 |-- Diablo |-- Kal Online |-- Knight Online |-- Aion Online |-- Rappelz |-- Dark Orbit |-- Nostale |-- Shaiya Online |-- Via www |-- Inne gryFPP |-- War Rock |-- BattleField |-- Combat Arms |-- Call of Duty |-- Counter Strike |-- Crossfire |-- GunZ |-- Soldat |-- Medal of Honor |-- Operation 7 |-- Team Fortress 2 |-- Quake |-- Wolfenstein Enemy Territory |-- Soldier of Fortune 2 |-- Tactical Ops |-- Inne gry FPPSingle Player |-- Kody do gier |-- Download |-- Problemy z grami |-- PoradnikiKonsole |-- Sony Playstation 3 - PS3 |-- Microsoft Xbox |-- Nintendo Wii |-- Sony PlayStation Portable - PSPForum Ogólne |-- Newsy z życia forum |-- Filmy na mpcforum.pl |-- Pogaduszki |-- FanART |-- Black Market |-- Programowanie Cheatów |-- Aplikacje na KidModeratorów działów |-- Projekty Użytkowników forum |-- Dowcipy |-- Zadania Domowe |-- Sugestie dotyczace forum |-- Dobre programy |-- Tworzenie stron www |-- Forum KomputeroweInne |-- Zbanowani |-- Kosz

 

* ← Poprzedni temat

* Metin2 - Hacki, boty, bugi

* Następny temat →

 

Udostępnij ten temat:

 

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

 

 

Strona 1 z 1

 

* Napisz nowy temat

* Dodaj odpowiedź Dodaj odpowiedź

 

 

Szybka odpowiedź

Emotikony

 

 

 

 

 

 

 

 

* Usuń formatowanie

* Dodatki

o Acronym

o Blog Entry Link

o Blog Link

o Code

o Extract Blog Entry

o Horizontal Rule

o HTML Code

o Member

o Optional

o PHP Code

o Post Link

o Post Snap Back

o Spoiler

o SQL Code

o Topic Link

o XML Code

* Czcionka

o Arial

o Arial Black

o Arial Narrow

o Book Antiqua

o Century Gothic

o Comic Sans MS

o Courier New

o Franklin Gothic Medium

o Garamond

o Georgia

o Impact

o Lucida Console

o Lucida Sans Unicode

o Microsoft Sans Serif

o Palatino Linotype

o Tahoma

o Times New Roman

o Trebuchet MS

o Verdana

* Rozmiar

o 1

o 2

o 3

o 4

o 5

o 6

o 7

* Kolor tekstu

Kolor tekstu

 

 

 

 

 

* Sprawdzanie pisowni

* Zmniejsz pole edytora

* Powiększ pole edytora

* Pomoc

* Cofnij

* Przywróć

*

 

* Pogrubienie

* Kursywa

* Podkreślenie

* Przekreślenie

* Indeks dolny

* Indeks górny

* Wstaw listę

* Wstaw listę

* Emotikony

* Wstaw odnośnik

* Wstaw grafikę

* Wstaw adres e-mail

* Wstaw cytat

* Dodaj kod

* Wstaw media

* Wyrównaj do prawej

* Wyrównaj do środka

* Wyrównaj do lewej

* Wcięcie tekstu

* Usuń wcięcie tekstu

 

*

 

 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

 

1. ar_turok

 

Usuń post

Usuń z widoku

 

Post może wciąż być widoczny dla moderatorów

 

Powód:

Usuń z tematu

 

Post zostanie usunięty z tematu

 

 

Styl i tłumaczenie

Skórka:

Tłumaczenie:

Statystyki realizacji

 

* Aktualny czas: 07 kwi 2011 14:38

 

Ostatnia wizyta: dziś, 06:15

 

* Początek strony

* Strona główna

* Usuń ciasteczka

* Oznacz forum jako przeczytane

 

Skin by IPBForumSkins

 

Community Forum Software by IP.Board

Właściciel: www.mpcforum.pl

Modki to dźiffki

Opublikowano

[iWstaw media

Adres

Wstaw adres e-mail

Adres e-mailOpis

Wstaw grafikę

Adres

Wstaw odnośnik

AdresOpis

XML Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Twitter

Example

 

@userName

 

Topic Link

Example

 

Click me!

 

Enter the topic IDEnter the title for this link

SQL Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Spoiler

Example

 

 

Some hidden text

 

 

Enter the text to be masked

Post Snap Back

Example

 

100[/snapback]

 

Post Link

Example

 

Click me!

 

Enter the Post IDEnter the title for this link

PHP Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Optional

Example

 

Member

Example

 

@admin runs this site.

 

HTML Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Extract Blog Entry

Example

 

[extract]This is an example![/extract]

 

Code

Example

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Blog Link

Example

 

Click me!

 

Blog Entry Link

Example

 

Click me!

 

Acronym

Example

 

lol

 

Enter the description for this acronym (EG: Laugh Out Loud)Enter the acronym (EG: lol)

MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online: [szukam]Bota kupującego i sprzedającego przedmioty. - MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

 

Skocz do zawartości

ar_turok- zdjęcie Zalogowano jako ar_turok > 1 nowych 9nieprzeczytane powiadomienia > Wyloguj

 

* Profil

* Ustawienia

* Moja zawartość

* My Liked Content

* Komunikator (1 nowych)

* Znajomi

* Ignorowani użytkownicy

* Pomoc

 

Logo

Szukaj Google Site Search

 

* Przeszukaj

* Google Site Search

* Ten temat

* To forum

* Forums

* Members

* Help Files

* Kalendarz

* Blogs

* Filmy

 

Zaawansowane

 

* Forum

* Użytkownicy

* Kalendarz

* Mapa Cheaterów

* Upload

* Blogs

* Filmy

 

* MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

* » MMORPG

* » Metin2

* » Metin2 - Hacki, boty, bugi

 

* Wyświetl nową zawartość

* Kanał RSS

o mpc mu online rss channel

o Kalendarz

o Najnowsze wpisy na blogach

 

* FAQPrzeczytaj regulamin.

* W dziale jest spis hacków , botów , bugów. Jeśli czegoś szukasz zajrzyj do niego.

* Podczas tworzenia tematu pamiętaj o tych prefixach:

* [Tut] , [Tutorial] bądz [Poradnik] - poradnik dotyczący hacka .

* [bug] - opis buga w grze

* [DL], [DOWNLOAD] - download pliku

* [sZUKAM] - gdy szukamy jakiegoś pliku bądź tematu

* [PYTANIE] - pytania odnośnie hacków , botów , bugów

* [PROBLEM] - problem z hackiem , botem , bugiem

* [iNNE] - Inny problem

 

Strona 1 z 1

 

* Napisz nowy temat

* Dodaj odpowiedź Dodaj odpowiedź

* Obserwuj temat

 

[szukam]Bota kupującego i sprzedającego przedmioty.

#1

Użytkownik jest zalogowany ar_turok

Napisano 27 luty 2011 - 18:47

 

*

* MPC User

* PipPipPip

 

* Grupa Members

* Postów 320

* Rejestracja sob, 13 mar 10

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Jinno xD

* Hobby:Metin2 The-West, Sport , FootballTeam

* Czas Online: 7d 18h 23m 56s

 

 

Status ostrzeżeń

 

Poziom ostrzeżeń: 40%

Witam.Mam taki problem ... gram na privie i znalazłem yang buga na zelk. Mam starego kamera... nie moge bezpośrednio z gry wpisać /bot , lecz muszę wchodzić do Metina i szukać plika Bot. Chce teraz , aby mi ktoś powiedział jak zrobić , żeby po naćiśnięciu F7 kupowal mi i sprzedawał zelki ( sam jakoś doszłem , ale tylko kupował-nie sprzedawał.) Dam 5 :)

 

 

Sorki za ort , ale spieszę się...

 

 

 

Kto mi będzie wystawiał linki z jakimś downloadem dostanie 1 ;)i

 

 

(Zelek jest na 23 pozycji) !! :D

 

 

Wypakowujemy do folderu z polskim Metinem.(zalecany 2009/2010) - ja mam 2008 nie pójdzie mi!!!!!!!!!!!! -.-

Dołączona grafika

Zawsze promocje na sygnatury ^^

0

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

* Edytuj Edytuj

 

#0 Czemu Nie

 

*

* Advertisa

 

* Grupa Advert

 

#2

Użytkownik nie jest zalogowany Luportiga

Napisano 27 luty 2011 - 18:48

 

*

* Pijawka

* Pip

 

* Dodaj jako znajomego

* Wyślij prywatną wiadomość

 

* Grupa Members

* Postów 43

* Rejestracja śro, 02 lut 11

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Legnica( Dolnyśląsk)

* Hobby:wszystko co związane z komputerami :)

* Czas Online: 1d 18h 56m 20s

 

kamer moda sciagnij nowego na starych coś czasami zacina ;d

metin2mod.tk

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Grafike wykonał Gagi89

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Strony do robienia szybkich napisów:

Spoiler

http://www.glitter-graphics.com/

http://textspace.net/

http://cooltext.com/

 

W Czym ci mogę pomóc :

Spoiler

 

Tworzeniu forum

Stron WWW

 

1

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

 

#3

Użytkownik jest zalogowany ar_turok

Napisano 03 marzec 2011 - 20:01

 

*

* MPC User

* PipPipPip

 

* Grupa Members

* Postów 320

* Rejestracja sob, 13 mar 10

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Jinno xD

* Hobby:Metin2 The-West, Sport , FootballTeam

* Czas Online: 7d 18h 23m 56s

 

 

Status ostrzeżeń

 

Poziom ostrzeżeń: 40%

Ok do zamknięcia sam jakoś doszedłem ;]

Dołączona grafika

Zawsze promocje na sygnatury ^^

0

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

* Edytuj Edytuj

 

#0 Czemu Nie

 

*

* Advertisa

 

* Grupa Advert

 

#4

Użytkownik jest zalogowany ar_turok

Napisano dziś, 14:37

 

*

* MPC User

* PipPipPip

 

* Grupa Members

* Postów 320

* Rejestracja sob, 13 mar 10

* Płeć:Mężczyzna

* Lokacja:Jinno xD

* Hobby:Metin2 The-West, Sport , FootballTeam

* Czas Online: 7d 18h 23m 56s

 

 

Status ostrzeżeń

 

Poziom ostrzeżeń: 40%

modek ma w dupie ;D :P no to pospamujemy :)

 

ATAKKKKKKKKKKKK NNNNNEEEEEEEEEE00000000000000000000 KKKKKKK111111111111DDDDDDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

 

SSSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

SSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXX

Dołączona grafika

Zawsze promocje na sygnatury ^^

0

 

* Do góry

* Raport Raportuj

* Odpowiedz Cytuj

* Odpowiedz Odpowiedz

* Edytuj Edytuj

 

Aktualnie wyświetlanie wszystkich postów. Zmień wartość progową

Ukryj posty poniżej

Strona głównaNiezbędnik Cheatera |-- Cheatengine |-- AutoIT |-- C++, Asembler, Delphi |-- Reverse engineering |-- InneMMORPG |-- Mu Online |-- Silkroad |-- Maple Story |-- Metin2 |-- MineCraft |-- Rumble Fighter |-- 4Story |-- Tibia |-- 2Moons/Dekaron |-- Cabal Online |-- World of Warcraft |-- Lineage 2 |-- Diablo |-- Kal Online |-- Knight Online |-- Aion Online |-- Rappelz |-- Dark Orbit |-- Nostale |-- Shaiya Online |-- Via www |-- Inne gryFPP |-- War Rock |-- BattleField |-- Combat Arms |-- Call of Duty |-- Counter Strike |-- Crossfire |-- GunZ |-- Soldat |-- Medal of Honor |-- Operation 7 |-- Team Fortress 2 |-- Quake |-- Wolfenstein Enemy Territory |-- Soldier of Fortune 2 |-- Tactical Ops |-- Inne gry FPPSingle Player |-- Kody do gier |-- Download |-- Problemy z grami |-- PoradnikiKonsole |-- Sony Playstation 3 - PS3 |-- Microsoft Xbox |-- Nintendo Wii |-- Sony PlayStation Portable - PSPForum Ogólne |-- Newsy z życia forum |-- Filmy na mpcforum.pl |-- Pogaduszki |-- FanART |-- Black Market |-- Programowanie Cheatów |-- Aplikacje na KidModeratorów działów |-- Projekty Użytkowników forum |-- Dowcipy |-- Zadania Domowe |-- Sugestie dotyczace forum |-- Dobre programy |-- Tworzenie stron www |-- Forum KomputeroweInne |-- Zbanowani |-- Kosz

 

* ← Poprzedni temat

* Metin2 - Hacki, boty, bugi

* Następny temat →

 

Udostępnij ten temat:

 

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

 

 

Strona 1 z 1

 

* Napisz nowy temat

* Dodaj odpowiedź Dodaj odpowiedź

 

 

Szybka odpowiedź

Emotikony

 

 

 

 

 

 

 

 

* Usuń formatowanie

* Dodatki

o Acronym

o Blog Entry Link

o Blog Link

o Code

o Extract Blog Entry

o Horizontal Rule

o HTML Code

o Member

o Optional

o PHP Code

o Post Link

o Post Snap Back

o Spoiler

o SQL Code

o Topic Link

o XML Code

* Czcionka

o Arial

o Arial Black

o Arial Narrow

o Book Antiqua

o Century Gothic

o Comic Sans MS

o Courier New

o Franklin Gothic Medium

o Garamond

o Georgia

o Impact

o Lucida Console

o Lucida Sans Unicode

o Microsoft Sans Serif

o Palatino Linotype

o Tahoma

o Times New Roman

o Trebuchet MS

o Verdana

* Rozmiar

o 1

o 2

o 3

o 4

o 5

o 6

o 7

* Kolor tekstu

Kolor tekstu

 

 

 

 

 

* Sprawdzanie pisowni

* Zmniejsz pole edytora

* Powiększ pole edytora

* Pomoc

* Cofnij

* Przywróć

*

 

* Pogrubienie

* Kursywa

* Podkreślenie

* Przekreślenie

* Indeks dolny

* Indeks górny

* Wstaw listę

* Wstaw listę

* Emotikony

* Wstaw odnośnik

* Wstaw grafikę

* Wstaw adres e-mail

* Wstaw cytat

* Dodaj kod

* Wstaw media

* Wyrównaj do prawej

* Wyrównaj do środka

* Wyrównaj do lewej

* Wcięcie tekstu

* Usuń wcięcie tekstu

 

*

 

 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

 

1. ar_turok

 

Usuń post

Usuń z widoku

 

Post może wciąż być widoczny dla moderatorów

 

Powód:

Usuń z tematu

 

Post zostanie usunięty z tematu

 

 

Styl i tłumaczenie

Skórka:

Tłumaczenie:

Statystyki realizacji

 

* Aktualny czas: 07 kwi 2011 14:38

 

Ostatnia wizyta: dziś, 06:15

 

* Początek strony

* Strona główna

* Usuń ciasteczka

* Oznacz forum jako przeczytane

 

Skin by IPBForumSkins

 

Community Forum Software by IP.Board

Właściciel: www.mpcforum.pl

Modki to dźiffki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...