Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Najnowszy M2Fish 3.0.5 Działa Po Otwarciu Groty V3


CzemuToJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Dziś dam wam m2fish 3.0.5 by Erpel

Działa on po dodaniu komnaty smoka.

link:

http://www.mediafire.com/?r1tvl1a7dcpaig7

Wymagania

1.METIN2MOD

2.UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA

Istrukcja:

1.Musimy wyłączyć atywirusa, ponieważ każdy fish bot ma wirusa

2.Musisz otworzyć folder injector 64-bit

3. Otwierasz przez Dodatek

4. Otwieramy moda loguje sie na postać i gotowe

23696919.png

( Zdjęcie nie moje ale daje kogoś żeby wam pokazać)

Jak mamy ms fishdeley o wpisujemy

+1 ----> 2850

+2 ----> 2800

+3 ----> 2750

+4 ----> 2650

+5 ----> 2650 lub 2900 - czasy wędek w zależności + ile jest

+6 ----> 2650

+7 ----> 2650

+8 ----> 2600

+9 ----> 2600

w ms botdeley wpisujemy 4000

UWAGA! Fish Bot ma wirusa ale bez niego by nie działał więc musicie wyłączyć atywirusa

Zbieram +

Opublikowano

+ dla cb że działa - że niedziała dodatek najlepiej mieć inejktora z poprzedniej wersji

kolego dodatek jest po to ty zwalczyć hs którego dodali razem z grotą...

Zbieram +

×
×
  • Dodaj nową pozycję...