Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam drogich forumowiczów, :)

 

dziś mam do was pytanko. A mianowicie gdzie najbardziej opłaca się łowić (na stan dzisiejszy). Wytłumaczę teraz dla niekumatych :rolleyes: Chodzi mi o to gdzie są najdroższe ryby i najtańsze itemy. ;)

 

Nagroda: +, podziękowania i satysfakcja z pomocy innym :D

 

@Edit:

 

Noi jakiś neos dał - Prosiłbym o wyzerowanie <3

 

@Edit2:

 

Dziękuje za +'siki <3

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

hmmm raczej nie ma czegos takiego jak "najdrozsze rybki " " i najtansze itemy"

powiem tak, gdzie rybki tanie tam tansze itemki moje zdanie ;]

 

nie gram na plu ale chyba pasowal by ci Syriusz czy jakos tam ;]

Jebać to!

Opublikowano

Heh... :mellow:

 

Chodzi mi oto, że np. rybki 400k fms+9 100kk

 

A np. rybki 100k fms+9 400kk ;)

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

Na wszystkich serverach sa podobne ceny , ryby od 400k do 800k a fms +9 taki sr 10 kd spalone (hehe :) dla kogo taki jest szczytem marzen) 60-80kk. Jak chcesz zagraj na S4 ( Twierdza ) Tam malze juz po 19-23kk i dorobisz sie w tydzien "PRO ELO ELO" eq :)

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

Nie są ustalone ceny że na serverze musi być taka cena np. Na monolicie Ząb Orka bez + kosztuje 15kk, jakiś neos wystawił z 20 takich zębów za 20kk i teraz już stoją 20kk więc wiesz na tym to polega

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...