Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiem Od Czego Zacząć


kokszpodworza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na forum nie moge znalesc odpowiedniego mi hacka/cheata więc postanowiłem zrobić własnego. Postanowiłem skorzystać z tego tutka

http://www.mpcforum.pl/topic/36000-warrock-c-cheat-krok-po-kroku/

 

 

 

I tu tkwi problem

 

nie wiem od czego zacząć (nie moge połapać się w tym tzn. są formuły na hacki a potem zebrane w jedno i całość podzieliłem na części i te cześci są inne niż te formuły)

 

 

Prosze nie pisac CTRL+C i CTRL+V bo nie wiem dokladnie co po czym ma iść.

 

Może umielibyście mi wyjaśnić to tak na chłopski rozum?

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

Linijki kodu

#include <windows.h>

#define 5slot adres

#define player adres

#define server adres

 

opcja 5 slot

 

timer

kod ozywiajacu hacka

 

wszystko jest t tutcie

 

ps napisz na pw

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

troszke zrozumialem muter81 + leci a jeżeli chce inne opcje typu auto medic; fast reoladed; uhl ammo? to co musze napisac. Chodzi mi co dodać tam w pierwszej części gdzie są adresy (jakie przejscia; początek czy koniec itp;) i w funkcjach jakieś /// czy cos innego?

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

troszke zrozumialem ale na koncu jest linijka

return true

to musi byc czy to jest kawalek funkcji?

 

 

 

 

P.S: I czy jak dam opcje UNLAMMO i OPK Zombie to nie bedzie crashów?

 

I czemu nie moge dac broni na 5slot?

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

@up a zrobiłeś funkcje 5 slotu wgl.?? za cb nie bdz robic wszystkiego...

 

co do postu to unl ammo na zombie crashuje odrazu....

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Opublikowano

przepraszam @up ale zle zrozumiales mialem hacka z 5slot i nie moglem dac tam G36C_D i nie wchodzi.

 

 

I czy pomożesz z tymi przejściami przez funkcje?

 

 

Sprobuje cos i dam edita

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

@UP bo może ten cheat z 5slotem nie działał lub adres na 5slot się zmienił. Miałeś na 5th locie pole białe czy szare? jak biało to nie powinno być problemu a jak szare to 5slot nie działa

1365881062-U68160.png

Opublikowano

ale z tego linka co tam byl nie ma 2008

 

jak mozesz wrzuc na speedyshare instalke lub jakas strone

/ sorki za brak polskich znakow

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

@up sprobuje a co do kodu to dobry? i jak dopisać HOTKEY'a?

 

@2up kod wkleiłem z PC przez edita ale potem pisalem w szkole na X3

 

 

 

po nacisnieciu F7 Operacja BULID skończyła się

 

 

Oto raport

 

1>------ Build started: Project: Hack mein, Configuration: Debug Win32 ------

1>Compiling...

1>hack mein.cpp

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(80) : error C2065: 'Serverpointer' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(83) : error C2065: 'Slot5_OffSet' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(90) : error C2065: 'Playerpointer' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(93) : error C2065: 'norec1' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(94) : error C2065: 'norec2' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(95) : error C2065: 'norec3' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(102) : error C2065: 'NOSPREAD' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(103) : error C2065: 'NOSPREAD' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(104) : error C2065: 'NOSPREAD' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(108) : error C2065: 'ADR_PLAYERBASE' : undeclared identifier

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(112) : error C2143: syntax error : missing ')' before 'constant'

1>c:\documents and settings\www\moje dokumenty\visual studio 2008\projects\hack mein\hack mein\hack mein.cpp(112) : error C2059: syntax error : ')'

1>Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\www\Moje dokumenty\Visual Studio 2008\Projects\Hack mein\Hack mein\Debug\BuildLog.htm"

1>Hack mein - 12 error(s), 0 warning(s)

========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

 

 

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

no i czego dalej nie rozumiesz ? masz blendy bo w adresach napisales co innego i w funkcji co innego... jak mozna napisac ADR_NORECOIL1

a w funkcji no_rec ...... popraw zeby all bylo takie same jak tego nie skapujesz to nie nadajesz sie do robienia cheatów...

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...