Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Medale Jak Latwo Sie Na Nich Dorobic


ASPIRYN3K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Przedstawiam wam moj dobry sposob na zarobek na 40 lvl + .

 

Widaomo na metkach mozna ale trzeba sie ojezdzic i farta miec.

 

Robimy woja mentala 45 lvl i robimy mu pro eq mozemy kupic kase na allegro. Lub samemu zarobic wracajac do tematu robimy i idziemy do trudnego lochu malp az do Lorda.

 

Mi srednio 1 medal na 5 minut droplo i eexp dobry byl.

 

Eq zwrocilo mi sie w tydzien a niedroplo mi kamyka z lorda,

 

Przydatne co do tego bedzie Wojownika mental dobre eq i metin2mod.tk zeby mial odwalanie mobow off bardzo przydatne .

 

 

 

 

 

 

 

Daj + albo ja ci dam -

 

Zapraszam na mój kanał YouTube Klik

Opublikowano

Ja pamietam jak gralem wojem bodym dawno jak bodzio kosztowalo jeszcze 2kk kupilem yangi 20kk z allegro

 

Konto nie bylo jakies pro ale mialem niezle abs z 1000/1500pz

 

Topka +9 Smoczą +8 kd defa +3 i speeda +3

 

Lekko dawalem rade bodym 42lvl na bosie bez zadnych tam pomocy typu hacki.

 

Jezdzilem z kolezanką ktora miala 45lvl jej wtedy dropnol kamien duchowy 50kk stal wtedy...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...