Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy Dam Rade Zrobić Priva Metina - Hamachi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Mam pytanie czy dam radę zrobić serva metina2 hamachi?

Tylko dla 10-15 kolegów.

 

Informacje o moim kompie:

Net - 2,4MB/s (Neostrada jak coś to nie mam zmiennego IP.)

Ram - 1GB

Procesor: Inter ® Pentium ® 4 CPU 3.00GHz 3.01Ghz

 

Dzięki za pomoc .:)

Wiem, że jest taki programik co pisze na ile osób i czy dam radę, ale go nie mam. :(

2010_06_526939435645.png

Opublikowano

według mnie nawet jak bd ddr 3 to bd mało, gdyż na serwer i tak nie da max ramu tylko jakies 50%, czyli 500mb ram, a to za mało

co do internetu to bardziej liczy się UP jak DOWN

Opublikowano

wiesz ddr1 jest droższe od ddr2 to jest smieszne ale taka prawda bo kiedys 512 ramu do ddr1 kosztowalo okolo 40zl! a do ddr2 20 zl teraz mam nowy komputer i ma jeszcze te powalone bomby

Opublikowano
No dokup z 2gb ramu i postawisz serva na 10-20os.

Jakie 2Gb, wystarczy 512mb RAM, tylko jest taki warunek, że nie będziesz grał na tym samym sprzęcie co serwer ;> ani z niego korzystał...

Opublikowano

W sensie chodzi o to że jeżeli będziesz chciał stawiać serwer i w tym samym czasie grać na tym samym komputerze to może być problem.

Co do kompa to poukładaj sobie najpierw w nim tzn. zdefragmentuj dyski, zrób porządek z rejestrem itp.

A co do RAMu to musisz sprawdzić jakiego typu masz pamięć tzn czy DDR1,2 czy 3 - analogicznie DDR1 najstarsza (i najdroższa) a DDR3 najnowsza - i musisz też sprawdzić czy na płycie głównej masz wolne sloty na kości RAM.

Jeżeli masz 2 komputery i jeden możesz całkowicie przeznaczyć na serwer to sprawa jest prostsza - zrób formata zainstaluj system FreeBSD a na nim serwer.

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...