Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial]Jak Zrobić WłAsny Pryvatny Server Metin2 Na Plikach Serverowych By Jachupl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TWORZENIE WŁASNEGO SERVERA METIN2:

 

1. Pobierasz pliki serwerowe

 

2. Rozpakowujesz pliki serwerowe na kompa (hasło do rozpakowania to: 4mpc)

 

3. instalujesz Virtual PC

 

4. Nazwę tego folderu całego zmieniasz na Metin2, a w tym folderze będą 2 pliki(komputerek i dysk) i zmieniacie te nazwy na "mt2"

 

5. po zmianach nazw wchodzicie w ten komputerek za pomocą notatnika i tam w 43 i 43 linijce będzie lokalizacja pliku.

 

6. Wpisujecie lokalizację tego komputerka czyli jak macie go na C:\Metin2\mt2 to taką właśnie lokalizacje wpisyjecie w tym notatniku

i zostawianie ".vhd..." w drugiej linijce zmieniacie te kwadraciki(lub chinskie znaczki) na mt2 i zostawiacie też ".vhd" w spokoju.

 

7. Pobierasz Portmap

 

8. Po zainstaluwaniu port mapa otwierasz go i klikasz dwukrotnie na pierwszy port i tam będziesz miał 2 kolumny "??IP" w tej drugiej, tam gdzie można wpisać coś(nie wybrać) wpisujesz swoje IP z hamachi z końcówką 100

i trzeba tak zrobić z każdym portem. Następnie klikasz raz na pierwszy port i na górze będzie takie zielone kółko. Klikasz na nie i po lewej zaznaczy ci się na zielono port.

Trzeba tak zrobić z każdym portem.

 

9.Uruchamiasz Virtual PC, naciskasz "New" i tam będą 3 możliwości do wybrania. Bierzesz tą trzecią "Add an existing..." następnie wybierasz lokalizację tego dysku który jest w plikach serverowych i klikasz ok. Finish.

 

10. Pojawiają się ustawienia. Wybierasz ile ramu chcesz pościęcić na swój serwer w "memory" następnie w "networking" wybierasz hamachi network interface"

 

11. Następnie wybierasz "undo disk" i tam musi być ODZNACZONE "Enebled undo disk". Naciskasz ok

 

12. Uruchamiasz swój server klikając "start"

13. Po wyskoczeniu Free bsd naciskasz ENTER lub czekasz 10 sek i samo to zrobi za ciebie

 

14. Czekasz aż wyskoczy ci "login:"

 

15. wpisujesz login: root hasło: ganja

 

16. wpisujesz sysinstall, bierzesz configure, następnie networking, nasepnie interfaces i naciskasz enter aż ci wyskoczy takie szare tło

 

17. tam w 3 tabelce wpisujesz swoje IP z hamachi następnie w 5 tabelce wpisujesz IP hamachi ale z końcówką 100. W 6 tabelce wpisujesz 255.0.0.0 i naciskasz ok

 

18. Następnie naciskasz enter i bierzesz CANCEL->CANCEL->Exit INSTALL

 

19. Wpisujesz "/etc/rc.d/netif restart" i wpisujesz "./start"

 

20. Trzeba chwilke poczekać i jak pojawi się "Connect: Network is unreachable" to znaczy że jest ok.

 

21. Teraz musimy pobrać program do spłoszczeń i zrobic sploszczenie pod ip naszego priva

 

22. Gdy sploszczenie będzie gotowe wrzucamy je do niespatchowanego Metina z 2008r. i odplamy

 

23. Logujemy się na konto które już tam jest Login: yasu19956 Hasło: driftingforever

 

 

Tutaj macie linki

Pliki Serverowe - http://www.megaupload.com/?d=VCISF4RH

Navicat Premium - http://download.cnet...Navicat-Prem...

VirtualPC - http://microsoft-vir...c.pl/d=U8F4N4MK

Hamachi - http://www.instalki.pl/program­y/download/Windows/p2p/Hamachi.html

PortMap - http://www.speedysha...m/692265990....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Było ;/

ale za prace leci plus :D

sam juz robilem serwa na tych plikach i logowanie nie pada...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...