Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Blokować Hs Na Wszelkie Sposoby ! ^^


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł. Dzisiaj chciałbym przedstawić krótki poradnik, jak zablokować HS, żeby nie wysyłał logów.

Co to da? Więc nie dostaniemy bana przez logi, czyli automatycznie wysyłane dane, przez które łatwo można złapać bana właśnie za FB, DMG i inne takie :).

W moim poradniku są WSZYSTKIE sposoby.

 

Potrzebny programik COMODO Firewall Pobierzecie go tuu...

To jest ukryta treść, proszę

tutorialqe.png

 

# Instalujemy COMODO.

# Klikamy 2x na ikonke C w prawym dolnym rogu na pasku.

ss1kl.png

Wchodzimy w Firewall :D Zdefiniuj nową, blokowaną aplikację.

ss2jz.png

Dajemy wybierz i przeglądaj.

ss4i.png

Teraz wchodzimy do Metina, przez którego będziemy odpalać naszego hacka, a następnie do folderu hshield.

ss5o.png

# Dodajemy plik ahnrpt.exe klikamy zastosuj.

# Dodajemy plik hslogmgr.exe klikamy zastosuj.

http://img819.imageshack.us/img819/4167/ss6t.png

Teraz dla pewności ściągamy Lock.exe:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

lub

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Skan :

To jest ukryta treść, proszę

Odpalamy Lock.exe i szukamy plików ahnrpt.exe i hslogmgr.exe i dajemy DO IT.

ss7c.png

ss8m.png

* Dodajemy do wyjątków w COMODO również plik "errorlog.exe" znajduje się on w głównym folderze metina (jak to zrobić napisałem na górze).

* Teraz w głównym folderze metina tworzymy folder o nazwie "HsUserUtil.log" (bez "") i w folderze hshield tworzymy folder "hshield.log" (bez "").

 

* Jeśli w folderze znajduje się już taki plik - usuwamy go!

 

 

 

 

Od teraz można bez strachu hackować :). Jednak pamietajmy, że to blokuje tylko HS, a gracze i tak moga na nas wyslac SS.

 

Enjoy

Opublikowano
Wszystko skopiowane ...

Leci -

 

Jeżeli tak twierdzisz, to podaj link gdzie widziałeś identyczny temat. Pierw się zastanów co piszesz, bo ilość postów nie jest najważniejsza.

Opublikowano (edytowane)

To jest ukryta treść, proszę

Też umiem skopiować ...

 

 

@EDIT

Widzę że neos mnie zzminusował xD I co ulżyło ci B) I tak mam te minusy/plusy gdzieś :P

Edytowane przez TosiekMT2

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

O_o LoL. Jaki NEO KID. Hahahaha. I, że to niby on sam wymyślił i był taki zajebisty, że sam zrobił dla nas taki poradnik??? Żal wszystko skopiowane od Virus181. Noobku nawet screenów nie raczyłeś sam zrobić tylko wszystko od niego skopiowałeś. I opanuj słowa bez cenzury na forum. Tak przyznaje Ci jesteś noobem i pewnie zaraz dostane od Ciebie za to minusy :). I nawet kłamać potrafisz, że nie skopiowałeś, a jak Ci się udowodni, że wszystko skopiowałeś to Ci nerwy puszczają i się wyzywasz. Matko naprawdę mnie Wkur****** tacy ludzie. :O

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...