Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielkie Odkrycie! Jak Wykrywac Moby,I Monster Spawnery


timonca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

chce wam zaprezentowac jak wykrywac potworki i inne takie w minecraft

 

zadnego sciągania plików

żadnego oszustwa

poprostu fakty

 

 

 

dołącze ss i dokładna instrukcje

 

 

SCREENY

OO-masa_hrrhssw.PNG

OO-masa2_hrrhssa.PNG

OO-masa3_hrrhssq.PNG

OO-masa4_hrrhsap.PNG

 

 

JAK???

 

PROSTE

 

klikasz F3 (koordynaty)

 

te numerki co sa na SS to sa ID:potworków wykrywaja przez sciany gdzie jest pełno moków to jest tam spawner postaram sie dołaczyc ss spawnera

 

czym mniejsze numerki to dalej jest stworek

 

 

POSTARAM SIE DODAC SPIS ID I MOBKÓW

 

 

mam nadzieje ze dacie rade to zrobic

 

 

 

proszę o komentowanie

 

 

 

jesli to jest mozliwa i spdoba się dla moderatorów

 

prosze o przypięcie

 

 

 

licze na +

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ja już to wiedziałem kiedy wyszła Beta 1.3 pisali że będą dodane id potworów itp. :D Zrób to bardziej estetycznie ^^

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Ja już to wiedziałem kiedy wyszła Beta 1.3 pisali że będą dodane id potworów itp. :D Zrób to bardziej estetycznie ^^

 

 

tu cie mam ja to wiem juz od dawna i od dawna sa id potworków

 

ja to dopiero teraz chcem pokazac i nie wkrecaj kitu ze dopiero teraz id weszlo.

 

 

 

a estetycznie zrobie dopiero jak to sie przyjmie bo na 1 dzien nie opłaca sie marnowac 1 h

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ciekawe czemu jak była wersja 1.2_02 to klikałem F3 i nie było widac, teraz jest 1.3_01 i jak kliknąłem to było... =)

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Ciekawe czemu jak była wersja 1.2_02 to klikałem F3 i nie było widac, teraz jest 1.3_01 i jak kliknąłem to było... =)

 

 

omg moze nie zwracałes uwagi???

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Zwracałem, a wiesz może że jak klikasz F3 to gdzie tam pisze na którym jesteś piętrze ? Czy coś takiego =)

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

@Up

Y - Wysokość np. 10 (Czyli jesteś 10 klocków nad adminblockiem :D).

X, Z - Kordy.

@Top

Tu zwierzaki i moby nie mają id. Jak klikniesz F3 pokazuje ci się id który to potwór / zwierzak na mapie.

Np. Stoi Pig (Id 123) - Czyli na twojej mapie jest powyżej 123 potworków / zwierzaków.

Ps. One cały czas się pojawiają więc mają coraz większe id.

 

Popraw to:

"czym mniejsze numerki to dalej jest stworek" bo to nie prawda.

Reklama:

userbarwb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...