Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zagrać Na Obejściu Żeby Nie Kickało 25.02.10


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to mój pierwszy tut więc proszę o wyrozumiałość i liczę na parę + :)

Jak zapewne wiecie, niektóre osoby nie mogą grać na obejściu po wczorajszej aktualizacji. Porobiłem parę rzeczy i działa.

1.Patchujesz i torrentujesz nowego metka

2.Kasujesz hshielda, a następnie wstawiasz mojego (download poniżej).

3.Ściągasz i instalujesz KamerModa(download poniżej).

4.Gdy już wejdziesz w metina poprzez plik metin2client.exe wyskakuje okienko "Odpychanie mobów z konia", klikasz Off i masz obejście wraz z nieodrzucaniem mobów z konia :) .

 

100% ŻE DZIAŁA SAM NA TYM GRAM ;)

 

[Hshield]

To jest ukryta treść, proszę

[skan]

To jest ukryta treść, proszę

 

[KamerMod]

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Proszę o dużo + oraz o wyrozumiałość, iż jest to mój pierwszy tut :) . Miłego hackowania. Nie pozwalam na kopiowanie na inny hosting.

 

Zapomniałem o blokowaniu HS.

To jest ukryta treść, proszę

 

W temacie macie download i skany :) .

 

I za co te - ?

Opublikowano

Troszkę źle opisany. Mogłeś użyć jakiś napisów graficznych. Ale te - to za co Ci neosy dają? Mam nadzieje, że im ulży ;)

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

Zara sprawdzę i dam edita B)

 

@Edit:

 

Mi nie działa dalej to samo. Mam clienta z 2010r. spatchowanego i z Bypassem by Misiekantos253 :(

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

Nie jestem w stanie powiedzieć pewnie nie :) Wkońcu mod kamera jest przystosowany do PL'a. Nie znam się na uk. Co do Gasola:

Jak ja pobrałem samego kamera to mi nie działało ... może już działa nie wiem. Ale to odemnie działa 100% :) .

Opublikowano

Ludzie blokujcie HS programem lock.exe ... poszukajcie na necie. Nie rozumiem jak wam nie działa ... jak nie potraficie wgrać tak jak inni żeby działało to nie minusujcie -.- . Te neosy czemu niby osobom innym działa? Bo potrafią instalować a nie .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...