Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zdobyc Eq Na 1 Lvl Nie Tracąc Kasy


ZeTrax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

 

Mam dla was sprawdzony sposób jak zdobyc eq nawet na 1 lvl

 

1284282093-U138092.png

 

 

 

Efekt 7-2 itemy Zbroja, Itp

 

Odrazu Gdy Rozpoczeniemy Gre możemy dostać Fajne i modne Eq

 

1284282093-U138092.png

1.)Wchodzimy w Rumble Fighter

1284282093-U138092.png

2.) w lewym dolnym rogu jest MENU Naciskamy je

1284282093-U138092.png

3.)Następnie naciskamy TUTORIAL

1284282093-U138092.png

4.)Będziemy przechodzić nie trudne testy

1284282093-U138092.png

 

 

 

Dostaniemy eq, itp

 

Później Sprubuje Co Pokolei Trzeba robić i Bardziej Poprawie TUTa

 

OTWORZ!!@@

 

 

opise.png

 

 

Witam, dzisiaj opiszę Wam co i jak w tutorialu.

Więc przechodzimy do rzeczy.

Pierwszym krokiem będzie odpalenie gry, gdy już nam się włączy klikamy zakładkę Menu i wybieramy Tutorial.

Mapa na której będziemy wykonywać tutorial : Arena.

Przechodzimy do sedna poradnika.

20110226092425.png

Tutaj wystarczy się poruszyć w lewo / prawo.

20110226091957.png

Natomiast tutaj musimy pokazać, że umiemy się rozpędzić.

Klawisze : Dwa razy strzałka w lewo / prawo lub góra / dół.

20110226092043.png

Tutaj musimy dwukrotnie podskoczyć.

Klawisze : 2 razy spacja.

20110226092109.png

Musimy zrobić combo naciskając 3 razy klawisz X.

20110226092148.png

Natomiast tutaj musimy wykonać combo uderzenie pięścią / kopnięcia.

Klawisze : X C

20110226092826.png

Każe nam wykonać combo uderzając dwukrotnie nogą.

Klawisze : 2 razy C

20110226092923.png

Musimy trzymać gardę.

Klawisze : Z

20110226093002.png

Ukażę nam się trener na arenie.

Musimy do niego podejść i wykonać na nim chwyt.

Klawisze : Równocześnie Z X

20110226093121.png

Tutaj trzeba zrobić obrót.

Klawisze : Równocześnie X C

20110226093223.png

Musimy się rozpędzić i uderzyć z "bara".

Klawisze : Dwa razy strzałka w lewo / prawo, jak już jesteśmy rozpędzeni to wciskamy klawisz X.

20110226093430.png

Tutaj każe nam wykonać wślizg.

Klawisze : Dwa razy strzałka w lewo / prawo, jak już jesteśmy rozpędzeni to wciskamy klawisz C

20110226093504.png

Musimy podskoczyć i uderzyć pięścią.

Klawisze : Spacja, gdy jesteśmy w powietrzuX.

ZAPOMNIAŁEM ZROBIĆ SCREENA. >.<

Tutaj musimy podskoczyć i wykonać kopnięcie.

Klawisze : Spacja, gdy jesteśmy w powietrzu C.

20110226093635.png

Trener nam każe odpalić EXO.

Klawisze : Exo odpalamy klawiszami A lub S, to zależy czy mamy jedne exo, czy dwa.

Jak mamy dwa, to jedno klawiszem A, a drugie klawiszem S.

Gdy odpalimy EXO, to musimy odpalić skille.

Klawisze : Najpierw V, a później B.

Następnie musimy wyłączyć ExoCor'a.

Klawisze : A lub S.

20110226094407.png

Wyskoczy nam informacja, że nasz ExoCores jest w zakładce My Info -> Skill Item -> ExoCore.

Gdy ruszymy się w prawo lub lewo, pojawią się dwie postacie na arenie.

Naszym zadaniem jest zabicie ich. Mają około 2.5k-3k hp.

Jak już ich zabijemy, to wyskoczy nam informacja, że wykonaliśmy tutorial poprawnie.

20110226094603.png

 

 

legendaw.png

 

| Guard | | Garda | | Klawisz : Z |

| Punch | | Uderzenie pięścią | | Klawisz : X |

| Kick | | Kopnięcie | | Klawisz : C |

 

 

nagrodab.png

 

Akcesoria

Ubranka

ExoCore

Tutorial po Polsku By Ventos :)@@ Dziękujemy

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Człowieku zamknąłem Twój tutorial, bo wprowadzał ludzi w błąd.

Po pierwsze, w tej grze nie ma zbroi.

Po drugie, za tutorial dostajemy tylko exo.

Po trzecie, skąd Ty bierzesz te poradniki? Ten poradnik wprowadza ludzi w błąd.

Sorrki, tym razem też zamykam. ;)

Jak jeszcze raz napiszesz ten poradnik, to już może warn pójść. xD

g0Tef.jpg

Opublikowano

y sluchaj nie wiem dlaczego ty dostales tylko exo ale zrobie za chwile video tut W ktorym dostane full eq :)

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Ok otworzyłem temat.

Jak nie zobaczę V-Tuta, to ponownie close.

Dziwne, jakim Ty cudem dostajesz? A ja nie?

Straszysz mnie?

g0Tef.jpg

Opublikowano

dobra za chwilę dam @edit z filmikiem ,

 

@

nie , proszę to video TUT, sory za te ścięcia ale Hyper cam nagrywałem ale wszystko widać

 

Teraz akurat malo itemow dostalem zwykle dostaje sie 6-7

View My Video

 

I sory ale u mojej siostry były dzieci jakieś i wrzeszczały;/

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

2 itemy to nie 7. ;)

4 temat z tym samym, warna dostaniesz.

Nie ucz mnie czytać, nie myśl że się nabiorę na edytowany temat.

Temat zostanie, jeszcze jeden ten sam temat, to warn lub blokada pisania postow..

g0Tef.jpg

Opublikowano
Efekt 7-2 itemy

@ polecam czytanie ze zrozumieniem :)

 

 

Nie chce się z tobą kłócić więc chce zaoferować *Przyjaźń*

 

@dwn

Sorki próbuje się odzwyczaic bo na LF2 na serwerach początki trzeba z duzych xD co jest głupie, i nie moge się odzwyczaić

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Gość Mounthains
Opublikowano

Same orty. Kpina. Każde słowo jest z dużej litery. No załamka. Ogarnij to.

Opublikowano

@up

Bo nie potrafisz angielskiego ;d

 

 

@down

To będzie warn za spam ;')

 

To ty jako kidmod powinineś świecić przykładem.

A tego nie robisz...

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Nie możecie zakończyć dyskusji ? Proponuję usunąć nie potrzebne posty i dać ZeTraX'owi 2h na dodanie v tuta, w innym przypadku close & kosz.

sygnaqg.png

Natural by me.

Opublikowano
Nie możecie zakończyć dyskusji ? Proponuję usunąć nie potrzebne posty i dać ZeTraX'owi 2h na dodanie v tuta, w innym przypadku close & kosz.

Video tut jest ,jako dowod dla Ventosa

 

Nie potrafię przejść tego treningu ;/

Angielski się kłania

Polecam Google Translate albo pójsc na kurs języka angielskiego ;p

 

@topic

 

Widze że są problemy z treningiem więc dam TUT ;)

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

@up

Tutorial jest w spoilerze ,

 

// nie dubluj postów!

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

wiesz co, nie wiedziałem o tym :D, zobacze czy fajne te itemki :) oby nie były jakieś szajsowate:D

 

leci plus:)

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...