Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Szaman Smok / Healer Do Pvp Na Privku:)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dzisaj wyjaśnię wam jak zrobić szamana smoka / healera do pvp na privkach. Nie po to piszę żeby za 5 minut pojawiły się komentarze typu " Żal. Grałeś wgl szamanem?! ". Uszanujcie moje zdanie co do gry SZAMANEM. Sam gram z takim bulidem i eq jakie opisze tutaj i jestem jednym z lepszych szamanów na serwerach Hamachi ( Łatwe do wyrobienia bony).

 

A więc najpierw eq ( Dotyczy Smoka I Healera )

 

Hełm: Najlepiej mieć bonusy na: Inteligencję ( Jeśli to możliwe na danym privku ) ,Trucie ,regenerację PŻ i PE. 6/7 Najlepiej Np. 10 % silny przeciwko Wojownikowi ,Ninji etc. Oczywiście pominąłeś bonus silny przeciwko ludziom chyba że ty walczysz bez tego bonu to ok, nie wszędzie wchodzi bon do int do hełmu, po co komu regeneracja pe jako szaman zawsze masz wystarczającą ilość pe tak że nie trzeba potować na niebiesko, oczywiście bonus odporność na magię też sie nie przyda nikomu bo i po co

Zbroja: PŻ ,Inteligencja i może przydać się siła , 4/5 obojętnie. 6/7 też siła / odporność przeciw jakiejś profesji. Nie wiem na jakim hamachi ty grałeś że w pierwszych 5 bonach wchodziły ci w zbroi bonusy do inta i siły. Po co szamanowi siła chyba że ty walczysz szamanem na hity to też ok bo nigdy nie zauważyłem wzrostu obrażeń podczas maksowania siły u szamana . Również pominąłeś kwestię abs chyba że masz jakiś sekret w obrywaniu sporo więcej niż trzeba

 

Broń: Inteligencja, Trucie ,Krytyk ,omdlenie ,siła. ( 6/7 jak wyżej ) Kd Woja Sury I Ninji ,Lub Kilka Broni Z Kd ( Dana Profesja ) ,Kryta i Powtorki) Na Szamana należy zrobić oddzielną broń

PS. Jeżeli to Antyk/Bambus/Dz. Śmierci wbijcie um 10 i dobrze by było żeby bony wymienione wyżej ( Część z nich ) znalazła się w danej broni. Znowu nie rozumiem przydatności bonów takich jak siła trucie oraz omdlenie (rzadko który szaman bawi się w hitanie dzwonkiem/wachlarzem po 100 skoro może wten czas uniknąć hitów wroga lub jakiegoś jego skilla,oczywiście jeśli broń jest dobra to może trochę zdziałać ale lepiej chyba uniknąć dmg i odzyskać trochę życia z regeneracji ) i oczywiście znowu brak bonu silny przeciwko ludziom

 

Tarcza: NNO ,Energia Życiowa ,Inteligencja ,NNS i jeżeli to możliwe Niewrażliwy na Upadek. 6/7 wbić na odporność /silny przeciwko profesji na ,którą jest tarcza. Nns jest ogólnie mało przydatnym bonem gdyż jedynie sura bm ma duchowy cios z szansą na spowolnienie jednak ten skill zazwyczaj ludzie biorą jako 5 lub 6 skill lepiej wbić bardziej przydatny bon ponieważ dobry szaman nie da się tak łatwo spowolnić,pominięty bon na ludzi ale tobie ten bon nie potrzebny bo po co zadawać za dużo dmg , i co mi da ta energia życiowa 100-300 hp i 20 defa można znaleść użyteczniejszy bon

 

 

Buty: PŻ ,Inteligencja ,Zręczność ,Energia Życiowa ,Dowolny Bonus. ( 6/7 Krytyk I Szybkość Ataku ) I znowu nie wszędzie do butów wchodzą plusy do statystyk a nawet jakby wchodziły to i tak lepiej wbić inne bonusy zamiast statystyk,bonus na krytyka pominięty bo po mieć większą szansę na 2x dmg absów też brak, 6 i 7 krytyk|szybkość ataku bez komentarza

 

 

Bransa: Inteligencja ,PŻ ,Krytyk ,Przeszywka ,Siła. ( 6/7 Krytyk i odpornosć /silny przeciwko dowolnej profesji ) To samo co wyżej znowu staty i pominięcie abs + brak bonu na ludzi

 

Kolce: Inteligencja ,Krytyk ,Szybkość ruchu ( Dobre Dla Healera ) i jeśli możliwe to na danym privku PŻ. ( 6/7 Krytyk I Silny / Odporny na obojętną profesję ) Znowu brak bonu na ludzi, po co komu szybkość ruchu, brak abs

 

Naszyjnik: Inteligencja ,Krytyk ,PŻ , Energia Życiowa ,Siła ( 6/7 Silny / Odporny na dwie dowolne profesje ) To samo co wyżej czyli brak abs i staty nie wszędzie wchodzą do naszyjników

 

Potrzebujemy dużo PŻ i Inteligencji:) Samo hp i int nie wystarczy

Tak wygląda moje eq i jest dobrze :] Śmiem wątpić

 

Statusy Szaman Healer :

1 Do Witalności 2 Do Inteligencji. Na privie zazwyczaj maksuje się full int potem full wit i full dex na końcu str jednak każdy ma sposób rozdawania statów jednak większość znajomych szamanów na 60lvl ma już wymaksowany int i wit i maksuje zręczność

Potem dajemy 2 Zr 1 Do Siły

 

Skille: Przywołanie Błyskawicy ,Błyskawiczny Rzut ,Leczenie ,Burzowy Szpon ,Zwiększenie Ataku ,Zwinność. Jak kto rozdaje skille to jego sprawa bo i tak dobije ten 86/103lvl jednak ten build za ciekawie nie wygląda ja rozwijam w kolejności przywołanie,rzut,szpon,zwinność,leczenie i nie mam problemu z wygraniem pvp bez leczenia

 

Tak wyglądał mój bulid na Szamana Healera i mój rekord z Przywołania Błyskawicy to 192k:) A mój to 120 googoloplexów klik : http://pl.wikipedia....wiki/Googolplex

- - -

Szaman Smok

xD

Statusy Szaman Smok :

1 Wit 2 Inteligencja. Statysktyki to samo co wyżej

Potem 2 Zr 1 Do Siły ( Jak powyżej )

 

Skille: Skowyt ,Strzelak ,Pomoc ,Błogo ,Talizman ,Odbicie:) Skille jedyna rzecz do której nie mogę się przyjebać bo sam stostuje taki build

 

Tak wyglądał mój bulid Szamana Smoka. Rekord Ze Skowytu ( M1 ): 92k ( Bez kryta ) Znowu śmiem wątpić

 

Mam nadzieję ,że nie zostanę wyśmiany:) Nadzieję możesz sobie mieć

Ja tak gram i jest dobrze ,a nawet bardzo. aha

Osoby ,które Minusują nie potrafią docenić cudzej pracy. taka praca to gówno jest a nie praca kolejny chujowy tut z serii -5% pls

©

Lubisz Kisiel ?

Ale sie kurwa rozpisałem resztę zostawiam autorowi i innym

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...