Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wskoczyć Na Samą Górę Na Mapie Demolition


Aliveser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zauważyłem że niektórzy nie mogą wskoczyć na samą górę na mapie "Demolition" więc ten tut jest dla was:)

 

Gdy jest już start to idziemy normalnie na górę, potem gdy już chcemy wskoczyć to nieraz to jest trudne.. Też z tym miałem problemy, ale teraz już nie mam :)

1.Idź tu-

To jest ukryta treść, proszę

-Możesz też zebrać to -

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Potem idź tu-

To jest ukryta treść, proszę

 

3.I teraz gdy będziesz chciał wskoczyć to naciśnij 2x strzałkę w lewo(można też w prawo, ale będzie biegł w prawo)Co to da? Będzie szybciej biegł ^^I oczywiście pamiętamy o spacji 2x raz potem gdy spadamy drugi raz

 

4.I to wszystko :)

 

 

 

 

Dzięki Demonical że pomogłeś;

 

 

Mam nadzieje że komuś pomogę :)

Logo.JPG

Legenda
Opublikowano

To jakiś żart?

Przecież wszyscy dobrze wiedzą jak nacisnąć (<- + SAPCJA)

 

"3.I teraz gdy będziesz chciał wskoczyć to naciśnij 2x strzałkę w lewo(można też w prawo, ale będzie biegł w prawo)Co to da? Będzie szybciej biegł ^^" - to nie działa, naciskam dwa razy strzałkę i on nie chce tam wskoczyć tylko spadam na ten podest niżej.

Dodaj że trzeba wcisnąć spację raz i gdy się zacznie już spadać to drugi raz.

Opublikowano

Sprint -> Skok -> poczekać pół sekundy i skok. Jesteś na górze.

Opublikowano (edytowane)

ej.

a jak dojść do pokoju?

mam 6 lv.

 

kurwa to była ironia -.-

Edytowane przez brak.
Opublikowano

ej.

a jak dojść do pokoju?

mam 6 lv.

 

Wyszukujesz nasz room. Jest to łatwe bo posiada on w nazwie MPC.

Jeśli jest hasło to wpisz forum. I graj.

 

Tylko pamiętaj, ze dojść można jedynie do pokoi w których nie toczy się jeszcze gra.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

ej.

a jak dojść do pokoju?

mam 6 lv.

 

 

Pamiętaj aby być w channelu "free"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...