Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy DMGhack by neno będzie jeszcze działał?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko czy bedzie dzialac jeszcze dmg hack by neo chodzi o nieodzucanie z konia i dmg na miecz bo jak odpalam przez obejscie z dmg to wyskakuje mi ze brakuje roota jak wgram roota to pisze pc2 potrzebuje i tak caly czas pliss pomozcie za pomoc PLUS xD

Opublikowano

Ale poco ci dmg, samemu nie umiesz grac, zrobic eq ?? Cieżko... Graj fer jak inni a nie hacki ci tylko w głowie ...

 

 

Nie zależy mi na waszych + sach i - sach ...

Lepiej wejdźcie na

 

www.pajacyk.pl

 

 

 

i kliknijcie w pajacyka :)

Opublikowano

Teraz jedynym problemem jest ten błąd z indexem. Jak to zostanie ominięte to raczej będzie działać.

NIE OBCHODZI MNIE - ALBO +

WEJDŹ TYLKO NA PAJACYK.PL I KLIKNIJ W BRZUSZEK.

Opublikowano

Zainstaluj od nowa Metina. Spatchuj i storrentuj. Po czym spróbuj wgrać HS by Fireman105 wraz z Kamermodem.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Potem spróbuj wrzucić DMG. Może będzie działać ;p.

 

@ FilipMeen

Ale poco ci dmg, samemu nie umiesz grac, zrobic eq ?? Cieżko... Graj fer jak inni a nie hacki ci tylko w głowie ...

 

Hahahahah. Ale po co Ci dmg? Może po to żeby sobie ułatwić grę i szybciej expić? :)

Ofszem, że ciężko o dobre EQ ale zawsze można kupić yangi na allegro.

Graj fer jak inni (LOL) - mówiąc inni to chyba nie mówisz o sobie, a jak tak to wypier... z tego forum jak najdalej. Czego wogóle szukasz w tym dziale? Specjalnie wchodzisz chyba żeby ludzi powkur....

Do tego jest ten dział na forum żeby szukać hacków, a potem jak już się coś wygrzebie to pobawić się tym w grze. Matko tak mnie wkur... tacy ludzie jak ty. Drą morde na innych a sami nie są święci. Tak samo na innych forach jakiś koleś się pyta skąd można ściągnąć jakąś grę. I wtedy głupie noobki mu odpowiadają, że z półki w sklepie. I zaraz się zlatują kolejni i zjadą tak gościa od góry do dołu, a sami mają pirackiego windows'a, a cwaniaków zgrywają. Tak więc, jak nie masz co robić to nie rób nic i wypad z tego działu bo nie jesteś święty. A może specjalnie tak piszesz, bo żal Ci dupę ściska, że każdy może korzystać z hacków, a Ty nie możesz bo nie umiesz czytać nawet poradników żeby je sobie wgrać???????

 

PS: A w pajacyka jak nie zapominam to klikam codziennie.

Opublikowano

macie tu link do DMG wraz z waithackiem

To jest ukryta treść, proszę

zanim ktos z was stwierdzi po przeczytaniu 2 postow ze to virus, prosze o przeczytanie calosci a wszczegolnosci 3 ostatnich stron

sam wyprubowalem i dziala :)

Licze na +

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Ale poco ci dmg, samemu nie umiesz grac, zrobic eq ?? Cieżko... Graj fer jak inni a nie hacki ci tylko w głowie ...

 

 

Nie zależy mi na waszych + sach i - sach ...

Lepiej wejdźcie na

 

www.pajacyk.pl

 

 

 

i kliknijcie w pajacyka :)

 

ale żal takich ludzi graj fer to nie wiem co ty tu robisz jak to forum jest z hackami szukasz szczęścia ?

Opublikowano

Kombinowałem dzisiaj długo z tym dmgem na pla, ale nie udało sie odpalic ;/

Cos mi sie wydaje ze to koniec dmga na plu.

 

 

Koniec DMG to będzie jak na Pl'u boty będą miały 99 lvl

 

A tak żeby nie było spamu to zróbcie to DMG bo grota czeka:)))))

Opublikowano

macie tu link do DMG wraz z waithackiem

To jest ukryta treść, proszę

zanim ktos z was stwierdzi po przeczytaniu 2 postow ze to virus, prosze o przeczytanie calosci a wszczegolnosci 3 ostatnich stron

sam wyprubowalem i dziala :)

Licze na +

 

Czytac uwaznie , i nie róbcie niepotrzebnie spamu

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...