Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prosba][Pytanie] Ceny Na Wszystkich Serwach Wyznaczonych Itemów ;P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym znac cene tych oto itemków ;]] . :

- maska kolcza+9

- ebo9

- srebrna9

-kozy+9 um 8+ kd pod pvp +3/4; P

- jelon+7/8/9 sr 25/30+ kd +3 pod expa

- marmury poli m2 m1 [ niedzwiedzie w góre ] pustynia .

- Ubranie zabójcy+9 kd +3

- zbroja do 33lvl dla ninji obojetny + najlepiej 1,5k hp / 2k ;P

- buty / naszyjnik 1k / 1.5 pz ;]

 

 

 

Prosiłbym aby wszyscy wypisali ceny kazdego serwera . niechce zeby ktos pisał 2 te same serwery!;]

 

Będe walił + za odpowiedzi ;)

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

Obsydian

 

 

- maska kolcza+9 150-200kk

- ebo9 250-300kk

- srebrna9 200-300kk

-kozy+9 um 8+ kd pod pvp +3/4; P Nie mam pojęcia

- jelon+7/8/9 sr 25/30+ kd +3 pod expa około 100kk

- marmury poli m2 m1 [ niedzwiedzie w góre ] pustynia . - Nie wiem

- Ubranie zabójcy+9 kd +3 - 100kk?

- zbroja do 33lvl dla ninji obojetny + najlepiej 1,5k hp / 2k ;P 100-200kk

- buty / naszyjnik 1k / 1.5 pz ;] 40 - 150kk

 

Są to oczywiście ceny orientacyjne :P

c(;

Opublikowano

ok dzieki ;) tak jak obiecałęm leci + ;)

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

s24. Phantos:

 

-kolcza+9 : +200kk

-ebo +9 : +300kk

-srebrna+9 : ok. 300kk

-kozy +9 : Hmm myślę że z kd +4 + 200kk ?

-jelon +9 sr +30 : Dość dużo ostatnio wiele ludzi kupuje eq pod poli myśle że ok 300kk ;s

-marmury z m2 - przykład Dziki Sługa i Pająk - 15,20kk

-Zabójcy +9 - 200-250kk

-Zbroja z pz dla ninji - myśle że +1.5,2k pz ok. 150-200kk

-Biżuteria z pz - 50-150kk

Opublikowano

s12 Monolit

-kolcza+9 : 250kk

-ebo +9 : 190kk

-srebrna+9 : 130kk

-kozy +9 : z 2 kd +4 200kk

-jelon +9 sr +30 : 230kk

-marmury z m2 - 9kk

-Zabójcy +9 - 200kk

-Zbroja z pz dla ninji - 40 - 90kk

-Biżuteria z pz : z 500 pz 1,5kk 1k pz 25kk 1,5 pz 35kk 2k pz 70kk

I don't speak Americano

._.'

Prosze o +

Opublikowano

a powiedzcie mi na tych serwerach starszych ? bo z tego co wnioskuje na tych nowychs erwerach 23/24/25 to drogo jak skurwysyn.. no np phantos ebo9 300kk+ a monolit 200kk to 100kk roznicy jest duzo ..

myslalem ze sobie wróce na pl ale jak usłyszałem takie ceny ktore sa to .. jednak nie wróce . dziekuje za odpowiedzi jezeli byłby jakis łaskawy mod/admin to mozna zamknac temat..

 

oczywiscie tak jak obiecałem dostaliscie po plusie ;)

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

dudek12 mozesz wrucic na pl i to nawet z kontem na 57lvl bez eq;/ sura skil prawie G tylko daj znac na pw to moze sie zamienimy czy cos ;)

ZAPRASZAM DO GRY NA MYTHOS WOLI ŚCISŁOŚCI MAM OBECNIE 22 POZIOM :D

 

JAK POTRZEBA POMOCY TO PISZCIE NA PW LUB W GRZE ^^

 

 

 

 

piczuhubl6901306598302.png

Opublikowano

Onyks

- maska kolcza+9 200kk

- ebo9 600kk

- srebrna9 500kk

-kozy+9 um 8+ kd pod pvp +3/4; P 200kk

- jelon+7/8/9 sr 25/30+ kd +3 pod expa 200kk

- marmury poli m2 m1 [ niedzwiedzie w góre ] pustynia .1kk

- Ubranie zabójcy+9 kd +400kk

- zbroja do 33lvl dla ninji obojetny + najlepiej 1,5k hp / 2k ;P 700kk +9

- buty / naszyjnik 1k / 1.5 pz ;] 200kk

Opublikowano

Monastyr

- maska kolcza+9 300kk

- ebo9 550kk

- srebrna9 450kk

-kozy+9 um 8+ kd pod pvp +3/4; P 350kk

- jelon+7/8/9 sr 25/30+ kd +3 pod expa 30kk

- marmury poli m2 m1 [ niedzwiedzie w góre ] pustynia .25kk

- Ubranie zabójcy+9 kd +4 400kk

- zbroja do 33lvl dla ninji obojetny + najlepiej 1,5k hp / 2k ;P 700kk +9 a+0/4 okolo 100kk

- buty / naszyjnik 1k / 1.5 pz ;] 1k hp 50kk a 1,5k hp okolo 150kk

izwy90.jpg

Minus ? Plus ? Mi to obojętnie ;-)

Opublikowano

S6

 

- maska kolcza+9 - 200-220kk

- ebo9 365-410kk

- srebrna9 300kk

-kozy+9 um 8+ kd pod pvp +3/4; P 300-400kk

- jelon+7/8/9 sr 25/30+ kd +3 pod expa 100-150kk

- marmury poli m2 m1 [ niedzwiedzie w góre ] pustynia .10-12kk -m2 7-9kk -m1

- Ubranie zabójcy+9 kd +3 200kk w jinno (z kd +3)

- zbroja do 33lvl dla ninji obojetny + najlepiej 1,5k hp Nie wiem

- buty / naszyjnik 1k / 1.5 pz ;] Buty 1.5k pz - 220kk naszyjnik 1.5 k 220kk

 

 

Opublikowano

Obsydian

 

 

- maska kolcza+9 150-200kk

- ebo9 250-300kk

- srebrna9 200-300kk

-kozy+9 um 8+ kd pod pvp +3/4; P Nie mam pojęcia

- jelon+7/8/9 sr 25/30+ kd +3 pod expa około 100kk

- marmury poli m2 m1 [ niedzwiedzie w góre ] pustynia . - Nie wiem

- Ubranie zabójcy+9 kd +3 - 100kk?

- zbroja do 33lvl dla ninji obojetny + najlepiej 1,5k hp / 2k ;P 100-200kk

- buty / naszyjnik 1k / 1.5 pz ;] 40 - 150kk

 

Są to oczywiście ceny orientacyjne :P

ebo +9 po 500kk sprzedaje, marmury dziki sluga i pajak 20kk+, maska kolcza 100-150m, zbroja do 33lvla dla ninj ostatnio widzialem 2k pz za 50kk i stala cały dzien
Opublikowano

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^(W dupe sobie wsadź ten userbar koniu jebany...Twojego starego wychodowały pajaki i dlatgo splodzil takie grzyba jak ty?

KECZUP NA PREZYDENTA! KECZUP NA PREZYDENTA!

KECZUP NA PREZYDENTA! KECZUP NA PREZYDENTA!

Odpowiedz na pw;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

mieliscie juz nie pisac ale ok ;p dalem wam te + ;]] . kuba pisz pw tylko . zamknijcie ten temat juz1!;]

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...