Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojownik Body 61Lvl Za 18Zł Pro!


GrzeHu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, oferuję wam Bodego 61lvl bez eq, skille berserk m7, aura m4, wir m5, 1 w szarże i reszta w 3stronne, strata 0 punktów. militar, 100% na przywolanie, języki i poli na paru punktach, fryz z isu czarny kucyk. Pamiątki oddane i 20 matowych, których już nie oddaje, bo nie gram tą postacią. Postać znajduje się na s11, Arkantes.

 

Dam takiego wojownika za to, że ktoś mi kupi 1kkk na jakiejś stronie(na metin2.cc kosztuje 18zł jak ostatnio patrzyłem, więc chyba się opłaca.)

 

Nie udowodnię, że nie oszukam, dlatego jak masz płakać, że mi nie wierzysz to daruj. Wymiana będzie na moich zasadach, czyli ty mi przekazujesz yangi, a ja ci daję passy. Zmianę emaila akceptuję, ale samego emaila nie dam ponieważ mam tam inne rzeczy oprócz konta w metinie. Możemy się dogadać tu na forum, gg, lub skype/ventrillo/teamspeak.

 

screeny

 

 

1298475540-U80944.jpg

1298475732-U80944.jpg

 

 

 

(nie mogę pisać tematów w black market - dlaczego?)

POZDRO

Opublikowano

Oszust 200% ! Zamknąć temat a użytkownika zwarnować !!!!!

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Jaki kurwa oszust. Mam zaspamować forum, żeby móc handlować? Ja nie chcę pieniędzy tylko yangi i nie obchodzi mnie to skąd je weźmiesz. Nie wiem po co wam ssy ale zaraz wstawię ...

 

I piszę na tym forum bo wiem, że tylko tu mogę znaleźć kupca, a allegro mam zablokowane bo im nie zapłaciłem 10zł.

 

 

@edit I dlatego tak tanio ponieważ w grze nawet 400kk yang nie chcą dać.

POZDRO

Opublikowano

No ładnie cacy, też napiszę ze mam 80 lvl jak Pani Basia mówia "git majonez" a to sie wszystko okaże "Bajer Monachium" ! Ktoś da kase ty złe pass i będziesz sie upierać, że dobre. Allegro zablokowało to masz lipe... Widać jaki przestrzegasz zasad skoro Ci było szkoda 10 zł allegro... ! Tak więc nie radze nikomu robić takich interesów, no chyba, że sie ktoś chce 1kkk pozbyć to śmiało.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Nie wyciągajcie pochopnych wniosków, poza tym czy ten temat nie powinien się znajdować w BM ?

Kojko nie przestrzega regulaminu, to regulamin przestrzega Kojko

:)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...