Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Metin2 Pl - V3 Groty Już W Czwartek!


mycha774

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trzeci poziom Groty - już w tym tygodniu zawita do Metin2.pl!

Drodzy Gracze,

 

mam uprzejmość poinformowania was, o terminie wprowadzenia trzeciego poziomu Groty.

Aktualizacja zostanie wykonana podczas czwartkowej konserwacji serwerów, tj. 24 lutego, po godz. 10.00

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej gry!

 

Pozdrawiam,

Wasz Community Manager

Grota v3 już w czwartek!!

Zapraszam do komentowania :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem po co dają następne poziomy groty skoro nie podwyższają max lvla.

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Uncle, to co powiesz na to

 

Ekstazyjne na +9 mają 10% szybkości zaklęcia, czyli skille regenerują się o sekundę szybciej.

Epickie Ekstazyjne +9 będą pewnie miały z 25%, więc np. szarża zamiast 12 sek. ładowania będzie się ładowała w 9,5 sec.

zenm.png

Opublikowano

[quote name=Zenek xD' timestamp='1298463210' post='2108764]

Uncle, to co powiesz na to

 

Ekstazyjne na +9 mają 10% szybkości zaklęcia, czyli skille regenerują się o sekundę szybciej.

Epickie Ekstazyjne +9 będą pewnie miały z 25%, więc np. szarża zamiast 12 sek. ładowania będzie się ładowała w 9,5 sec.

 

 

Dobry pomysł, a co z naszyjnikiem lub bransą ?

Opublikowano

Spoko, będzie więcej miejsca do expa itd... Coś nowego i jestem za...

Ale niech ogarną grafikę...

U ninji.. szamanki.. masakra (jak chwieją się włosy i szata.. a dzwon na głowie xD)

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Tak ja gram ninja wiec mnie to by nie urzadzalo gdyby lvl podwyzszyli ;/

lepiej juz jakis item lepszy i to na mniejsze lvl tez bo tylko jak beda mogli 60+ miec fajne eq to ja dzieki ;/

 

 

Widze ze i tak lipa PL sie robi bo kiedys smocza +9 full kd chodzila po 1kk teraz do 400kk dochodzi i dodali epiki to wgl ;;/

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...