Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po Zainjectowaniu Hacka Do Ca, Gra Sie Wylacza I Error, Raport Do Mikroszitu


mokos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możliwe ,że brakuje Ci kilki .dll , lub hack jest Detected

draenor2.png

 

(¯`'•.¸(¯`'•.¸, _________________ , .•'´¯) .•'´¯)

(¯`'•.¸(¯`'•.¸««««««««««««»»»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)

--==>>>---> MPC Forum<---<<<==--

(_¸.•'´(_¸.•'´««««««««««««»»»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)

(_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Opublikowano

Taa, ale teraz jeszcze jeden problem, jest jakis dzialajacy hack? jesli tak to który bo jednego wlaczam to wogole nie dziala injectuje sie ok ale dupa, nie da sie wlaczyc

Opublikowano

Aha to czyli, że nie masz C++ i net Framework, jeśli masz to może źle coś robisz ja też kiedyś myślałem, że mi żaden hack nie chodzi, a okazało się, że wszystkie są detected.

 

Osobiście polecam ten hack mi chodzi bez zarzutów :

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeśli jesteś posiadaczem Win 7 lub Visty odpalaj ze zgodnością i jako Administrator.

 

Jeśli powyższy link nie pomógł to zapraszam tutaj :

To jest ukryta treść, proszę

bubuy.png

Sygna by Wredna

 

Pomogłem, daj - minus -

Opublikowano

Najsampierw zobacz czy dobrze go włączasz.

Z tego co pamiętam to spróbuj następujące klawisze :

- F12

- najbardziej prawdopodobne to F11

- Insert

- F2

- strzałki we wszystkie strony

- End

- Tab

Jeśli nie zadziała to znaczy, że dalej coś źle robisz.

Pomogłem, daj -

bubuy.png

Sygna by Wredna

 

Pomogłem, daj - minus -

Opublikowano

Myślisz że jak będziesz grał z hakami to będziesz PRO i wszyscy będą ci uważać za kozaka i chcieli z tobą grać w teamie czy po prostu chcesz mnie wkurwić pisząc takie rzeczy na forum ?

Munkk.png
Opublikowano

Masz C++ Net Frameworka 4.0?

zapora antywir off?

 

Jeżeli jesteś posiadaczem Visty/7 odpalasz jako admin oraz ze zgodnością ?

9368_gold.png

Opublikowano

Masz C++ Net Frameworka 4.0?

zapora antywir off?

 

Jeżeli jesteś posiadaczem Visty/7 odpalasz jako admin oraz ze zgodnością ?

 

Już to napisałem trochę wyżej :P

bubuy.png

Sygna by Wredna

 

Pomogłem, daj - minus -

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...