Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Głupie Pytanie ? Czy Dobry Pomysł ?


Ulepszanie jednym kliknięciem myszy  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. By?o by to przydatne?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.. Od rana się zastanawiam.. a że nie miałem dostępu do komputera ponieważ byłem w mieście... Wpadłem na pomysł.. Oraz mam do was pytanie.. Czy dało by się dodać ulepszanie jednym kliknieciem myszy? Najlepiej PPM (Prawy Przycisk Myszy)

Podpisać komende ( refine 0 0. Lecz na bodzia ; ) ) pod ten przycisk.. Jeśli się pod ten nie da.. to pod klawisz jakiś. Czy dało by się tak podpisać ? Komende pod klawisz?

 

Prosze o głosowanie oraz odpowiedzenie na te pytanie ; )

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano

Da się da, jezeli na kowala sie da, to na Magiczny kamień i bodzia napewno sie bedzie dało. Ale to musiałbys porozmawiać z kamerem.

On napewno ci cos takiego zrobi. Dałes mu pomysł na kolejne zarobienie kilku $ Brawo ;)

@offtop.. Też osobiscie zarabiam na hotfile. Dobra inwestycja.

@down, na forum jest poradnik. wpisz "Jak zarabiać na hotfile" czy coś takiego a znajdziesz na pewno :)

Apsik

Opublikowano

Możesz bardziej wytłumaczyć jak zarabiasz na hotfile na PW ?

@edit

A wogóle kamer.. By nie zrobił czegoś takiego dla ,, mnie '' . Pisałem na gg. od 1h nie odpisuje... On nie jest chętny do roboty dla jednej osoby..

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano

a po jaka cholere ci to ?

Nie bedzie dzialalo ;)\

Dziala tylko na zwyklego kowala

Ten w Dt pojawia sie tylko jak ktos dojdzie

Bodzia musisz miec w EQ

Tyle odemnie i sadze ze temat CLOSE

Opublikowano

Mój temat. i nie close;).. Bodzia musze miec w eQ.. i mam go ;] Potrzebne na canydlongju do ulepszania cholernych epików ;] Tyle odemnie....

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano

@2only2

Ty chyba nieogarnięty jesteś? Ulepszanie jednym kliknieciem . .wiesz ocb? A nie F5 refine 0 0..... tylko np. nacisniesz F1 i ulepszone ;]

 

@Misiekantos253

Pod F1 by było lepiej ; ) z góry thx i nie zwykłego kowala tylko bodzia prosze ;)

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano

Do ulepszania? Zastanów sie troche....

@

epików na Candylongju np...

Wogole nie powinno cie to interesowac ;]

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano

Kurwa a nie mozesz najechac sobie tym jebanym bodziem na te epiki ?

A jak sie nieda zainstaluj moda i sie bedzie dalo

I tylko ludzia dupe zawracasz >?

 

Ps. Za minusy thx :)

Zrywam sie z tego tematu Elo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...