Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Zapraszam Do Wspólnej Zabawy I Godnej Wygranej Jaką Jest Easy Metin Na 10 Dni !


ProStoWRyj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chciałbym was zaprosić do konkursu

 

Do wygrania :

 

konto na którym jest wykupione 10 dni bota ! easy metin ! ten dobry

 

który można sciągnąć ze strony http://www.easymetin...l/homepage.html

 

A więc zaczynajmy

 

W konkursie biorą udział wszyscy ! bez wyjątku !

Co trzeba zrobic ?!

A więc reguły są proste i zrozumiałe

 

Tworzymy filmik (Najlepiej w metin2.pl na globalu pl) O tematyce dowolnej byle śmiesznej

a dokładniej fajne scenki dobrej misji ! a inaczej coś smiesznego z metina !

Filmik ma być stworzony teraz nie jakiś stary ma być aktualny

Na zrobienie filmiku macie 3 dni ! - (tylko tyle ponieważ czas na koncie się marnuje )

 

 

filmiki mają być autorstwa własnego

umieszczone na youtube W tym roku tego miesiąca i w tych 3 dniach

 

Najlepszy filmik będzie wybrany dnia 24.02.2011 o godzinie 20.00

 

Macie na zrobienie dobrego filmiku 3 dni Więc zapraszam do wspólnej zabawy

Komentować filmiki mogą tylko moderatorzy oraz admini wraz zemną .

 

Niechce widziec filmików starych np z 2010 roku lub dalej

 

Filmiki mają być świeże i dobrej jakości

 

do wygrania klucz 10 dniowy do easy metina

:) Easy metin działa bez problemowo -

moblock drophack exp bot oraz inne gadżety działają w easy metinie bez problemowo

 

Dlaczego chce wam to dać ?

powodów jest wiele ale najważniejszym z nich jest :

 

Brak możliwości odpalenia easy metina na prywatnym serwerze

a na pl'u nie gram dlatego oddam konto z aktywnym botem w dobre ręce

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Prosze o wstawianie filmików do dnia 24.02.2011 Do godziny 20.00

 

ps. Uwierzytelnienie potwierdzi wam moderator iż kod jest prawidłowy i działa konto które jest do wygrania

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Zeby wygrac trza sie postarac:)

Cos ciekawego a botek mi sie przyda.

Wyedytuje ten post jak zrobie filmik:)

Nie chce warna za spam:P

Jeżeli pomogłem to daj +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...