Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Inne] Jak Nagrywać Więcej Niż 30 Sekund Frapsem ? + Zwolnione Tempo Po Nagraniu .


univers@l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mam pewien problem z frapsem a mianowicie taki , że nie moge nagrywać dłużej niż 30 sekund i po nagraniu filmu kiedy go odtwarzam w niektórych momentach obraz się spowalnia np. postać biegnie wolniej itd . | Co z tym zrobić ? ...

 

czekam na waszą pomoc .

av-308135.png
Opublikowano

Witam ! Mam pewien problem z frapsem a mianowicie taki , że nie moge nagrywać dłużej niż 30 sekund i po nagraniu filmu kiedy go odtwarzam w niektórych momentach obraz się spowalnia np. postać biegnie wolniej itd . | Co z tym zrobić ? ...

 

czekam na waszą pomoc .

Co do tych 30 sekund: możesz nagrywać tylko tyle dlatego ,że masz wersje trial . Mpc nie popiera i zakazuje wrzucania linków z piratami itd ,więc nie wrzuce , ale w necie jest mnóstwo wystarczy wpisac w google :)

 

Co do tego spowalniania: jak ustawiasz frapsa? przy zakładce movies masz do wyboru kilka opcji FPS . Ustaw na najwyższe lub wpisz: (powinno być mijsce na dole) 100 . Powyłaczaj niepotrzebne programy,które mogą obiciążać procesor. Jeszcze jedna rada: jeśli w grze możesz ustawić rozmiar okna na half-size (w oknie a nie na całość np. tak jak w metinie) to radze tak nagrywać . Jeśli bedziesz chciał nagrywac w oknie wtedy we fraps też musisz to ustawić. Otwierasz fraps>> przechodzisz na zakładke movies>> zaznaczasz half-size i nagrywasz:)

 

Ps: pamiętaj by w grze ustawic na wysoką rozdzielczość by osiągnąć dobry efekt nagrywania.

 

Mam nadzieje ,że pomogłem , troche chaotycznie napisane ale się spieszyłem .... chyba zrozumiesz:)

Pozdrawiam

1363095337-U286162.png

Opublikowano

@ up nic nie szkodzi , że chaotycznie ważne jest , ze jest dobrze wytłumaczone ! dziekuje : ) temat można zamknąć ! ps . + ;)

av-308135.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...