Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Najlepszy Lvl I Profesja Na Przeklęte


3rn!

Najlepsza postać do dropu na Przeklętych  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza profesja na Przekl?te:

    • Wojownik Body
    • Wojownik Mental
    • Ninja Archer
    • Ninja Dagger
    • Sura BM
      0
    • Sura WP
    • Szaman Smok
      0
    • Szaman Leczenie
  2. 2. Najlepszy lvl do dropu na Przekl?tych:


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

 

Chciałem poruszyć kwestię i wysłuchać waszych zdań na temat powyższych ankiet i całokształtu, jak powinien wyglądać Dropper ustawiony pod Przeklęte (nazywane przez niektórych m3 :P)

 

Myślę, że ankieta publiczna na taki temat przyda się, ponieważ na niektórych serwerach drop na owej mapie stał się jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na zarobek :) (bez cheatów oczywiście :P)

 

Proszę więc pisać w tym temacie wszystkie swoje opinie i doświadczenia z dropu na przeklętych :)

Opublikowano

Osobiscie polecam bodego 20-21lvl z bardzo dobrym EQ

 

Ja na Twierdzy mam dropka do m3

Ma 20lvl Aure na M5 i wymiata :P

 

Tygra+9 1kPZ

Helm na 1 lvl+8

Szeroki+9 z kryta+3

Buty na 1lvl _9

Naszyjnik 1kpz

srebrna+9 z przetopami

i kolce z miedzi+8

 

Ostatnio po nocce jak zostawilem na tym koncie bota

Moj drop to:

5xFMs

6xKoziki

3xRib (w tym 38sr)

10xJesion

I kozaki 10kryta

 

Ale slyszalem ze nawet na 30lvl mozna ttam dropac i to niezle tyle ze tylko na niedzwiadkach (z nich leca FMs i rib)

Najlepiej 18-20lvl zeby miec ten 1 skill na M

Opublikowano

Dzięki za Twoje zdanie :)

 

Osobiście grałem kiedyś na bocie, ale przestałem, bo jakiś keylogger mi się wkradał non-stop :D

Pomyślę, czy nie zmienić profesji i nie nabić tego 18-20 lvla :)

 

Na razie wczoraj grałem sobie 15lvlem mentalem i wydropiłem w 1,5h Riba pod pvp, FMS, Jesiona i 2 koziki.

Opublikowano

@2xUp

fajne bajki strzelasz

aura m5 ^.^

Buty +9?

ja jebie rozsmieszyles mnie

 

Polecam Bodego z dobrym eq i bez zadnych aur m7

Najlepiej Tygrysia +9 Szeroki +9 tarcza helm +6/7/8 i jakies butki chociaz 500 pz

Czemu nie mental?

Wolny strasznie ;f moze ma duzo defa ale moim zdaniem latanie nim nie jest satysfakcja

Opublikowano

@UP

No właśnie mam tego mentala i niby coś jest tak blisko, a nie chce mi się zapierdalać xD

Opublikowano

zależy jeszcze na jakim grasz serwie :) Np. na Kronosie byle rib czy fms kosztuje około 60kk :)

Opublikowano

Osobiscie polecam bodego 20-21lvl z bardzo dobrym EQ

 

Ja na Twierdzy mam dropka do m3

Ma 20lvl Aure na M5 i wymiata :P

 

Tygra+9 1kPZ

Helm na 1 lvl+8

Szeroki+9 z kryta+3

Buty na 1lvl _9

Naszyjnik 1kpz

srebrna+9 z przetopami

i kolce z miedzi+8

 

Ostatnio po nocce jak zostawilem na tym koncie bota

Moj drop to:

5xFMs

6xKoziki

3xRib (w tym 38sr)

10xJesion

I kozaki 10kryta

 

Ale slyszalem ze nawet na 30lvl mozna ttam dropac i to niezle tyle ze tylko na niedzwiadkach (z nich leca FMs i rib)

Najlepiej 18-20lvl zeby miec ten 1 skill na M

Również się zgadzam z powyższym @UP

Opublikowano

Jak grałem na PLu stawiałem Bodego 15lv

EQ ;

Mnisia+8 2kpz

srebrna+9

,buty,nasyzjnik 1,5kpz

Tradycyjny +9

Bojowa+8

mieczyk na 15+8 20zwierzaki potwora+3 ;-)

skile dałem 14pkt w aure

staty mimo ze body dałem 2;1 sila-wit

i drop był świetny :L)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

A jak myślicie nad surą WP? ;>

Bo coś mnie korci aby zrobić surę i nią dropić..

 

Mógłby mi ktoś doradzić?

 

@btw. Ja w 1 dniu mentalem na 10 lvl dwa jesionki tylko :(

 

@down

 

Okej ;] Może będzie lepszy drop :D

Dzięki ;)

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

A jak myślicie nad surą WP? ;>

Bo coś mnie korci aby zrobić surę i nią dropić..

 

Mógłby mi ktoś doradzić?

 

@btw. Ja w 1 dniu mentalem na 10 lvl dwa jesionki tylko :(

 

 

Wp na niższym lvl jest lipny

 

Tym mentalem nabij 15 lvl, będzie lepszy drop :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...